reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, po ewentualnym łyżeczkowaniu kiedy mogę podejść do kolejnego crio?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

StrasNie mi przykro [emoji26] my czekaliśmy od marca do teraz na samooczyszczenie... skończyło sie łyżeczkowaniem . Mam zakaz sexu przez 4 tyg a przerwa rożnie, 2-6 miesięcy.


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie:) jutro mam kolejna punkcję jestem od wczoraj po Ovitrelle i dostałam jakiegoś takiego płodnego śluzu któraś z was tak miała? Boje sie ze mi jajka za wcześnie pękły:(
ja śluz płodny i to duże ilości miałam już kilka dni przed ovitrellem i nic złego się nie stało :)
 
Witajcie dziewczyny,

czy Wy na pewno nie miałyście żadnych objawów ,a jednak wynik okazał się pozytywny???
czy jednak czułyście się inaczej i w dniu testu już się domyślałyście?
Wydaje mi się to niemożliwe, żeby tam nic się działo a jednak był wynik pozytywny.
Po pierwszym i tylko tym jednym udanym transferze miałam bolące sutki, bóle w brzuchu, ale to nie jak okres tylko tak jakoś wyżej i taki jakiś posmak w ustach więc już przeczuwałam, że jest coś na rzeczy.
Niestety po nieudanych nic z tych rzeczy nie było. Więc kurcze jak to jest??? Może każda inaczej reaguje.
 
Dziewczyny ja dopiero w trakcie 2 opakowania tabletek, 4.08 mam wizytę u lekarza już się nie mogę doczekać może nareszcie zacznę zastrzyki:laugh2: trochę mnie to przeraża ale damy radę. Proszę napiszcie mi jaka jest procedura po tabletkach antykoncepcyjnych. Mieszkam w Austrii i w czerwcu miałam usuwanie endometriozy i niestety jajowody mam także niedrozne. Chciałabym mieć bliźniaki ale nie wiem czy to nie za dużo jak na pierwszy raz. Pozdrawiam :);)

Super, że coraz bliżej celu :)

Wpisz nam się do kalendarza, będziemy trzymać kciuki :)
 
Dziewczyny a powiedzcie czy przed criotransferem robicie jakieś badania. Bo tak szperam po necie, siedzę od poniedziałku od negatywnej bety na forach różnych i niektóre robią różne badania przed. Ja tak na prawdę to od 1 dnia zaczynam brać tabletki, potem jadę na usg czy endometrium ok i żadnyh dodatkowych badań, poziomu hormonów, itp. Tak samo po transferze niegdy nie robiłam żadnych badań oprócz bety, żadnego progesteronu nic
 
Witajcie dziewczyny,

czy Wy na pewno nie miałyście żadnych objawów ,a jednak wynik okazał się pozytywny???
czy jednak czułyście się inaczej i w dniu testu już się domyślałyście?
Wydaje mi się to niemożliwe, żeby tam nic się działo a jednak był wynik pozytywny.
Po pierwszym i tylko tym jednym udanym transferze miałam bolące sutki, bóle w brzuchu, ale to nie jak okres tylko tak jakoś wyżej i taki jakiś posmak w ustach więc już przeczuwałam, że jest coś na rzeczy.
Niestety po nieudanych nic z tych rzeczy nie było. Więc kurcze jak to jest??? Może każda inaczej reaguje.
No ja tak miałam. Jedyne co to jeszcze czasem wydawało mi się że kręci mi się delikatnie w glowie jak stałam ale kompletnie nic mnie nie bolało. Ale każda z nas jest inna. Moja szwagierka się zwijała z bólu
 
No ja tak miałam. Jedyne co to jeszcze czasem wydawało mi się że kręci mi się delikatnie w glowie jak stałam ale kompletnie nic mnie nie bolało. Ale każda z nas jest inna. Moja szwagierka się zwijała z bólu
Choć teraz też wydawało mi się że kreci mi się w głowie jak chodziłam i dupa. Ciągło mnie w pachwinach jak nigdy i czasem mnie zabolało jak na okres-byłam pewna że zaskoczy a tu dupa
 
reklama
dziewczyny, a czy można zastąpić lutinusa dopoch. żelem crinone?
dostałam za mało leków, a jestem w 9dpt zarodków , a nie mam jak jechac do kliniki po receptę. z poprzednich przejść mam zapas crinone i nie wiem czy mogę sobie tym zaszkodzić.
na wypisie pisze , że test mam zrobić w 14 dniu po transferze, a dostałam tylko jedno opakowanie clexane, więc może powinnam zrobić szybciej BetaHcg?
 
Do góry