reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kurczaczki... To ja serio nie ogarniam, skoro takich info nie przyswajam, może ze mną jest gorzej niż sądziłam...
Nie pisałam raczej tutaj nic. Plamię jeszcze z przerwami od miesiąca i muszę leżeć. Nie pisałam tutaj nic bo wiem ze dziewczyny maja większe zmartwienia...

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
nie wiem czy mogę podpowiedzieć , bo też w ciąży się z tym męczyłam, ale pomogły mi tony lacibios femina, vivimixa czyli probiotyków i syrop dla dzieci żurawit.
w zasadzie teraz też coś się zaczyna dziać, mam do tego skłonności.
Probiotyki biorę... Ale ten syrop ciekawe....

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
nie wiem czy mogę podpowiedzieć , bo też w ciąży się z tym męczyłam, ale pomogły mi tony lacibios femina, vivimixa czyli probiotyków i syrop dla dzieci żurawit.
w zasadzie teraz też coś się zaczyna dziać, mam do tego skłonności.
Ja też miałam zapalenie pęcherza i bakterie i lekarz kazał brać żurawinę w tabletkach (bądź żurawit) już do końca ciąży.
 
Nie pisałam raczej tutaj nic. Plamię jeszcze z przerwami od miesiąca i muszę leżeć. Nie pisałam tutaj nic bo wiem ze dziewczyny maja większe zmartwienia...

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
No ale chyba od tego jesteśmy, żeby sobie trochę pomarudzić i powspierać się. Jeśli nie tu mogłaś na ciężarówkach napisać...
 
reklama
Dziewczyny a powiedzcie czy przed criotransferem robicie jakieś badania. Bo tak szperam po necie, siedzę od poniedziałku od negatywnej bety na forach różnych i niektóre robią różne badania przed. Ja tak na prawdę to od 1 dnia zaczynam brać tabletki, potem jadę na usg czy endometrium ok i żadnyh dodatkowych badań, poziomu hormonów, itp. Tak samo po transferze niegdy nie robiłam żadnych badań oprócz bety, żadnego progesteronu nic
Ja też przed crio żadnych badań nie robię :)
Lajtoooowo podchodzić :D:D:tak::tak:


Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry