reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny niestety moja beta zaczęła spadać, wiec maleństwo niestety nie dało rady....
Trzymam kciuki za Was wszystkie, żeby nigdy Was to nie spotkało.
Przede mną niełatwy czas...czekam na dezycję lekarze...szpital czy samooczyszczenie się organizmu...
Dziękuję Wam za każde słowo wsparcia! To bardzo pomaga!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Wiem ze zadne slowa nie zalagodza tego bólu[emoji20] . Życzę Ci by czas szybko pozwolił podnieść sie bys mogla walczyc dalej. Bardzo mi przykro i tule mocno.
 
reklama
Dziewczyny a powiedzcie czy przed criotransferem robicie jakieś badania. Bo tak szperam po necie, siedzę od poniedziałku od negatywnej bety na forach różnych i niektóre robią różne badania przed. Ja tak na prawdę to od 1 dnia zaczynam brać tabletki, potem jadę na usg czy endometrium ok i żadnyh dodatkowych badań, poziomu hormonów, itp. Tak samo po transferze niegdy nie robiłam żadnych badań oprócz bety, żadnego progesteronu nic

Ja w czasie przygotowań do crio miałam badany estradiol i LH (nie wiadomo było czy owukacja wypadnie w sobotę czy w niedzielę a w tych dniach nie byłam na monitoringu i poziom hormonów pozwolił to potwierdzić). I w dzień transferu miałam estradiol i progesteron (jeśli wyszedly za mały to miałabym zwiększoną dawkę luteiny). Ale ja szłam na cyklu naturalnym to może dlatego.
 
dziewczyny rozmawiałam ze swoja trenerka!oczywiście powiedziałam ,ze mamy problem!no i opowiedziala mi historie jak u nich w rodzinie byl taki problem tyle lat starania sie i nic ,propozycja invitro!i zaczeli brak suplementy diety ,uwazali co jedli i ile po 3 mc zaszła w ciązę ,a dzis ma 2 dzieci naturalnie!myślicie czy to powaga?poprostu dobre odżywianie sie trochę ruchu i moze sie udac
Jeśli to niepłodność idiopatyczna to być może coś pomoże ale moim zdaniem lepiej jest coś działać niż całe życie czekać na cud, który nie wiadomo czy się stanie. Zdrowy tryb życia na pewno nie zaszkodzi, tylko pomoże nawet przy in vitro :)
 
Witam dziewczynki ja już czekam przed Invictą w Gdańsku, muszę pobrać krew na toxoplazmozę, bo w środę robiłam w labo.ze skierowania na nfz i wyszedł mi pozytywny wynik igg, czyli że miałam przebytą, a przed transferem miałam robione w Invicie i wynik był negatywny i tak się stresuje .zaznaczę że igm jest negatywne .Trzymajcie kciuki wizytę mam na 10 tą.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny rozmawiałam ze swoja trenerka!oczywiście powiedziałam ,ze mamy problem!no i opowiedziala mi historie jak u nich w rodzinie byl taki problem tyle lat starania sie i nic ,propozycja invitro!i zaczeli brak suplementy diety ,uwazali co jedli i ile po 3 mc zaszła w ciązę ,a dzis ma 2 dzieci naturalnie!myślicie czy to powaga?poprostu dobre odżywianie sie trochę ruchu i moze sie udac
Na każdego działa co innego. Jeśli problemy nie były jakieś bardzo duże, suplementacja nasienia na poprawę jakości, ilości lub ruchliwości, wylot nad morze, wyluzowanie, dodatkowa owulacja czy po prostu ciut lepszej jakości jajeczka i zaskakuje. Ale to zależy jakiego kalibru są problemy.
 
Dzień dobry dziewczyny :) wszystkim miłego dnia życzę.
Z życia histeryczki to wam opowiem jak wpadłam dziś w nocy w panikę. Poszłam siusiu w środku nocy no i stwierdziłam że nie zapale światła bo księżyc jasno świeci więc nie będę się półprzytomnej oślepiać. Gdy się wycierałam zobaczyłam na papierze jakby ciemną plamę. Wpadłam w panikę że już po owu że jakiś dziwny wczesny okres albo co. Okazało się że papier się przerwał i to dziura była a nie ciemna plama... Muszę się zacząć też jednak psychicznie leczyć ;)
MoKa ... rozbroiłaś mnie :D:D
 
Walcząca, mam pytanko o badania do procedury w nOvum.
Bo w sumie Lewy nic mi nie powiedział czy i kiedy mam odnowić badania.. jak wyjdzie wynik biopsji endometrium ok, to od nowego cyklu mam zaczac brak antyki i wizyta startowa w 20dc do długiego protokołu.. ale to już będzie za późno żeby jakieś badania odświeżać... czy ja mam je zrobić w międzyczasie? Jak tobie kazali robić?
Pewnie każdy lekarz inaczej...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Wiekszosc jest ważna u nich rok. Poki co.to ja musialam tylko posiewy powtarzać, bo one są wazne tylko 3 msc ;-)
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]

Już lipiec - kobietki, to będzie nasze lato, pogoda sprzyja zaciążeniom! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2017-07-21 iwcia82 wizyta usg
2017-07-21 Minia19 pierwszy transfer :)
2017-07-21 Ilona88 wizyta +usg

2017-07-22 Alfistka Beta + hormony 2 Kropeczki :-D :-* ( ET: 15.07.2017 )
2017-07-25 froncia Wizyta w klinice
2017-07-25 bertha Biopsja endometrium i endokrynolog ( Novum, weryfikacja stanu zapalnego endoemtrium )
2017-07-26 Alfistka Beta + hormony 2 Kropeczki :-D :-* ( ET: 15.07.2017 )
2017-07-26 natalix7 Wizyta serduszkowa ✊7t6d ( ET: 27.06.2017 )
2017-07-26 evulek111 beta 7dpt 2blastek ✊
2017-07-27 M@gda połówkowe ( ET: 28.03.2017 )
2017-07-30 Jaskolcia termin porodu
2017-08-01 Vinszka wizyta + hormony + USG
2017-08-02 Alfistka Beta + hormony 2 Kropeczki :-D :-* ( ET: 15.07.2017 )
2017-08-03 M@gda wizyta u lekarza prowadzącego ciążę ( ET: 28.03.2017 )
2017-08-09 Oska Wizyta kontrolna
2017-08-18 M@gda wizyta u lekarza prowadzącego ciążę ( ET: 28.03.2017 )
2017-08-18 Vinszka I prenatalne
2017-10-25 Kikuli termin porodu
2017-10-28 anetka303 termin porodu
2017-12-09 mala218 termin porodu
2017-12-13 M@gda termin porodu
2017-12-14 tusiaczzek1988 termin porodu
2017-12-16 karolina1984 termin porodu
2017-12-28 Joko86 termin porodu
2017-12-29 Adunnnia90 termin porodu


Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znjadziesz instrukcję :)
 
reklama
Nie pisałam raczej tutaj nic. Plamię jeszcze z przerwami od miesiąca i muszę leżeć. Nie pisałam tutaj nic bo wiem ze dziewczyny maja większe zmartwienia...

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
Ty jesteś tak samo ważna jak kazda inna, jestesmy tu po to aby sobie wzajemnie pomagac. Kazdy klopot w naszej sytuacji jest dla kazdej z nas jest ważny.
 
Do góry