reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta karmiacej

reklama
To wiadomo alergen ale tu sie rozchodzi ze po wzdymajacym i gazowanym nie bedzie kolki:)
. No właśnie pisze ze dostawałam fasolkę i kalafior. Nawet tego samego dnia co urodziłam. Nie miało to wpływu na brzuszek. Ale np silnie reagowała na hałas i z tego powodu budziła się i płakała. Do tej pory lubi ciszę.
 
No widzisz:)
Cale szczęscie
a robilas testy na co ma uczulenie?
A i mi lekarz mowila ze niesttey nie wszyscy lekarze i polozne sie douczaja:(
nie robiłam. tak jak wyzej pisałam- testy nie są miarodajne u takich maluchów.
córce kolezanki nic nie wyszlo a tez miała typowe objawy dla nietolerancji mleka krowiego i tez zmienili mleko i wszystko nagle zniknelo.
i wysypka, i boleści i te uszy "pękające" czy jak to nazwać
 
U mnie na porodowce podawali ostre curry, smazone kielbasy, ciasta, pizze, gazowane napoje itd. Hulaj dusza, diety nie ma;) Tutaj tez pozwalaja pic jedna porcje alkoholu przynajmniej 3 godziny przed karmieniem. (Male piwo, lampka wina)
 
U mnie na porodowce podawali ostre curry, smazone kielbasy, ciasta, pizze, gazowane napoje itd. Hulaj dusza, diety nie ma;) Tutaj tez pozwalaja pic jedna porcje alkoholu przynajmniej 3 godziny przed karmieniem. (Male piwo, lampka wina)
No wlasnie mialam mówić jak karmia azjatyckie mamy albo latynoski jak jedza ostre przyprawy i dalej karmia :D
U nas jeszcze zacofanie
 
Ja jadłam wszystko. Tzn. zamiast kawy piłam tylko kawę zbożową dla mam, a poza tym nic się nie zmieniło. No, oprócz tego, że trzeba było durzucić 500 ekstra kalorii, żeby maluchowi nie zabrakło mleka ;)
 
Ja jadłam wszystko. Tzn. zamiast kawy piłam tylko kawę zbożową dla mam, a poza tym nic się nie zmieniło. No, oprócz tego, że trzeba było durzucić 500 ekstra kalorii, żeby maluchowi nie zabrakło mleka ;)
Jak nie zabraklo mleka?
Mleko nie jest z tego ze Pani duzo je
W Afryce matki karmia a tam bieda:p
Tylko ssanie daje mleko;)
Musiałbys miec extra glodowke anoreksje zeby mleka bylo mniej albo zaniklo:)
 
reklama
Z tym brakiem mleka to był bardziej żart :) Wiem, że matce nie zabraknie mleka, bo organizm kobiety będzie je produkował w takiej ilości, żeby maluch był najedzony. Bardziej chodzi mi o to, że kobieta powinna dbać o to, żeby jej nie brakowało niezbędnych składników. Pozdrawiam :)
 
Do góry