reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
@kass.es to u mnie odwrotnie[emoji6] dużo dolegliwości a ruchów brak[emoji13] dobrze, że mam wizytę w przyszłym tygodniu, bo zwariować idzie. @MilkyWay ja na początku mialam zapal a teraz nie smaruje się nic a nic .... @malinka1000 zdecydowanie nie warto się taką osobą przejmować. Tesciowa rzecz nabyta [emoji13] nie no żart, ale Jej zachowanie jest poniżej pasa a my w ciąży jesteśmy też bardziej drażliwe. Szkoda Twoich nerwów. Ja olewam ludzi którzy mi sadza mądre teksty o ruchu w ciąży gdzie ja mam zalecenie od lekarza przez 99% dnia odpoczywać. Przykre tylko że ktoś bliski znający sytuację potrafi ciągle dogadywać. Może jeden komentarz uszczypliwy zamknie Jej usta? Albo Twój M powinien się odezwać?

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Z tym smarowaniem to tez czytałam, ze nie zawsze uchroni przed rozstępami bo to sprawa genetyczna ponoć. Mnie trochę swedzial brzuch i zrobił mi sie maleńki rozstep w pępku ;) wiec sie trochę wystraszyłam i smaruje dalej i więcej ;). Niestety brzucha nie mogę masować jak zalecają wiec tylko nakładam. Jak sie pojawia to trudno, nic więcej nie poradzę ;).
 
Ja trochę pomilczałam, bo jak to ja - aktywności nigdy za wiele :) wczoraj spedzilismy caly dzień na wycieczce do Berlina i nareszcie mogłam nacieszyć się latem - mieliśmy 30stopni! :) oczywiscie dziś u nas w Koszalinku 20stopni, szaro i pada.
Zjeździlismy miasto w takim autobusie na górnym piętrze bez dachu, fajna przygoda, polecam - ja pierwszy raz zwiedzałam w ten sposób :)
20864106_875339972630037_529955076_n.jpg
 

Załączniki

  • 20864106_875339972630037_529955076_n.jpg
    20864106_875339972630037_529955076_n.jpg
    71,9 KB · Wyświetleń: 404
Ja trochę pomilczałam, bo jak to ja - aktywności nigdy za wiele :) wczoraj spedzilismy caly dzień na wycieczce do Berlina i nareszcie mogłam nacieszyć się latem - mieliśmy 30stopni! :) oczywiscie dziś u nas w Koszalinku 20stopni, szaro i pada.
Zjeździlismy miasto w takim autobusie na górnym piętrze bez dachu, fajna przygoda, polecam - ja pierwszy raz zwiedzałam w ten sposób :)Zobacz załącznik 818837
Nogi do Nieba! Pięknie ;)
 
reklama
Do góry