reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Kornelia <3 piękne imię :tak: :laugh2:

U nas będzie Laura Lubica dla dziąchy, bądź Gabriel dla siusiorka.
Mój małż jest byłym jockeyem, a Gabriel oznacza ten który jeździ konną, więc pasuje idealnie.
Ale powiem Wam że mieliśmy ogromny problem z imieniem dla chłopca, ponieważ te dwa które nam się podobały najbardziej już zużyliśmy :-D
U nas dlatego miał być Filip, też oznacza lubiący konie. Zawsze mi się podobało to imię, a jak poczytałam znaczenie i pochodzenie to już nie było przebacz.
 
reklama
Moja gin kiedyś powiedziała, ze kontroluje sie po 18 tc bo wcześniej nie ma sensu wiec juz jutro sie załapie :p. Nie rozumiem dlaczego nie chce Ci zbadać. Płacisz za wizytę, ma Cie to uspokoić wiec w czym problem? Pocisnij ja bo Twój komfort to tez komfort Malucha a jestescie teraz najważniejsi.
 
Hej dziewczyny, witam nowe mamy, na wizycie powodzenia! :)

A teraz ja mam maly problem. Gdy sie podnosze z pozycji lezacej (wszystko jedno czy na boku czy na plecach) to pobolewa mnie i jakby ciagnie w srodku na wysokosci wzgorka lonowego a jak chodze, siedze itd to nie boli nic. Mam nadzieje ze to rozciaganie wiezadel czy cos... usg w czwartek a wizyta dopiero w kolejny czwartek :( miala ktoras tak?
 
U mnie chyba teście tak średnio do Bruna, nie ma fajerwerków jak to sie mówi. Moj tata też tak dziwnie podchodzi bo to raczej rzadko spotykane imię choć coraz cześciej! Przyzwyczaja sie [emoji38]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Fajne imiona, u nas będzie chyba Karol chociaż ja jeszcze męża próbuje przekonać do Marcela ;) Ale w pełni za ustalanie imienia weżmiemy się jak w końcu będę miała wyniki testu NIFTY (lada dzień, może dziś) i jutro na usg na 100% potwierdzą płeć mam nadzieję.
 
Hej dziewczyny, witam nowe mamy, na wizycie powodzenia! :)

A teraz ja mam maly problem. Gdy sie podnosze z pozycji lezacej (wszystko jedno czy na boku czy na plecach) to pobolewa mnie i jakby ciagnie w srodku na wysokosci wzgorka lonowego a jak chodze, siedze itd to nie boli nic. Mam nadzieje ze to rozciaganie wiezadel czy cos... usg w czwartek a wizyta dopiero w kolejny czwartek :( miala ktoras tak?
Ja mam! Właściwie cały czas, czasem mocniej czasem lżej. Na wizytach z dzidziulem wszystko okej, mała się też wierci więc nie panikuje. Podejrzewam, że więzadła.
 
Fajne imiona, u nas będzie chyba Karol chociaż ja jeszcze męża próbuje przekonać do Marcela ;) Ale w pełni za ustalanie imienia weżmiemy się jak w końcu będę miała wyniki testu NIFTY (lada dzień, może dziś) i jutro na usg na 100% potwierdzą płeć mam nadzieję.

Ja mam Karolka i powiem Ci mój był bardzo spokojnym niemowlakiem, koleżanka też ma Karola i potwierdza więc może coś w tym jest :D
Marcel... też mi się podoba, teraz będę się zastanawiała czy nie zmienić z Gabrysia (nie podoba mi się zdrobnienie Gabryś) na Marcelka :blink:
 
Mam pytanko: czy w ciąży można jeść curry?
Można [emoji4]
1503303390-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry