reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, zdjęcia z USG

@JaneHeart @Eraja @doublemummy Ja chodzę prywatnie do lekarza na każdą wizytę i mi zrobił w ramach wizyty a tak to też bym się nie zdecydowała, przy poprzednich ciazach nie miałam. ;) a poza tym teraz mam łożysko na przedniej ścianie i całe dziecko zasłania warstwa łożyska, więc naprawdę musiał się opracować by ująć twarz, nie jest taka jaka powinna ale mówił właśnie ze to przez łożysko.
 
reklama
@JaneHeart @Eraja @doublemummy Ja chodzę prywatnie do lekarza na każdą wizytę i mi zrobił w ramach wizyty a tak to też bym się nie zdecydowała, przy poprzednich ciazach nie miałam. ;) a poza tym teraz mam łożysko na przedniej ścianie i całe dziecko zasłania warstwa łożyska, więc naprawdę musiał się opracować by ująć twarz, nie jest taka jaka powinna ale mówił właśnie ze to przez łożysko.
Też chodzę prywatnie. Ale mimo to 3D mi nie zrobi [emoji14] Dla mnie najważniejsze żeby wypatrzył wszystkie najważniejsze parametry :)
 
20428425_10213542259620681_594289529_n.jpg


Moja Kruszynka :)
 

Załączniki

  • 20428425_10213542259620681_594289529_n.jpg
    20428425_10213542259620681_594289529_n.jpg
    47,7 KB · Wyświetleń: 643
Mi też 3 D włącza przy okazji, za free. Sama z siebie nigdy nie chciałam

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem, że czasem jest to "w pakiecie", moja siostra tak miała tylko u niej jak na złość praktycznie zawsze jakoś dziwnie leżał i raz się udało tylko kawałek twarzy uchwycić, a miała co wizytę [emoji28] u mnie niestety nie ma, a 250zł żeby zaspokoić ciekawość to niestety nie zachcianka na teraz :) za trzy miesiące zobaczymy na żywo :D

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Mi pokazuje na wizytach placeb130 prywatnie i na prenatalnych za 250 już w cenie jest.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja 3d miałam w szpitalu robione jak lezalam no i oczywiscie na połówkowych ;)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry