reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

A co do informowania to u nas wiedza rodzice i tesciowie, moja przyjaciolka, kuzynka i siostra bo nie dalo sie ukryc ze przez kilka lat nasze przyloty do pl mialy jeden cel... ale ja ogolnie mam duzy brzuch tzn zawsze mi sie troche oponki gromadzilo tylko na brzuchu a teraz tak mi go wydelo od poczatku (pewno leki) ze musze ubierac luzne ciuchy i tylko mi zostaly 2 pary spodni ktore mnie nie cisna... wiec pewno szybko ludzie brzuch zauwaza
 
reklama
U mnie to na razie mało kto wie, w pracy tylko menadżer i mój przełożony bo musiała powiedzieć i 5 koleżankę ale wiem ze nikomu nic na razie nie powiedzą :) z rodziny tylko siostra :)

Tu w Anglii to nawet dosc wczesno na wizyte z midwife . Ja pierwsza wizyte z midwife bede miec 30.8 ,a to bedzie u mnie 9t 3d .

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Twz będę jakoś 8 tc jak będę miała spotkanie z położna :)
 
Tu w Anglii to nawet dosc wczesno na wizyte z midwife . Ja pierwsza wizyte z midwife bede miec 30.8 ,a to bedzie u mnie 9t 3d .

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Tylko ze ja tu jestem pod opieka mojego lekarza i on tu przylatuje co 2 tyg na wizyty w pl przychodni wiec ja juz dwa usg mialam
 
dawno mnie nie było, ale trochę wyjeżdżaliśmy, koleżanka z dziećmi była w odwiedzinac I jakoś tak zleciało...

u nas też m się pochwalił I rozniosło się lotem błyskawicy ;)

w piątek mam wizytę I się troche denerwuję. chociaż znając tego lekarza nic mi specjalnie nie powie tylko da skierowanie na usg I tyle
 
Dobry . Dziś o 18.20 mam wizytę .
Ale mi dobrze w Polsce , nawet mi się nie chce myślę o powrocie do UK .
My wczoraj powiedzieliśmy, facet mój zrobił takie bodziaki [emoji16]
1503396589-aaaaaa.jpeg


Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobry . Dziś o 18.20 mam wizytę .
Ale mi dobrze w Polsce , nawet mi się nie chce myślę o powrocie do UK .
My wczoraj powiedzieliśmy, facet mój zrobił takie bodziaki [emoji16]
1503396589-aaaaaa.jpeg


Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
Ale super pomysł. [emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie wiedzą rodzice i teście. Tak bardzo bym już chciała powiadomić innych ale wstrzymam się do wizyty 30.08, w której powinnam już usłyszeć serduszko. [emoji173]

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry