reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny jestem po wizycie. I trochę w szoku, musiałam iść do innego lekarza bo mój ma urlop i karta ciąży założona! 6 tydz. Dla mnie trochę za wcześnie ale dobre wieści bo wszystko ok. Widać zarodek, ciało żółte, pęcherzyki, i coś pulsuje, teraz muszę być dobrej myśli. No i mogę dziadkom powiedzieć [emoji4] w pracy wychodzi na to że powiem po 10 tygodniu.

I tak ulga że mój lekarz wraca... [emoji4]

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
Super , ze wszystko ok, a to cos co pulsuje to serduszko [emoji173][emoji175][emoji176][emoji3]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobry . Dziś o 18.20 mam wizytę .
Ale mi dobrze w Polsce , nawet mi się nie chce myślę o powrocie do UK .
My wczoraj powiedzieliśmy, facet mój zrobił takie bodziaki [emoji16]

1503396589-aaaaaa.jpeg


Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom

Super to body :) Fajny pomysl!
Jak tam po wizycie?
 
Po wizycie ok. Wychodzi z usg 7 tydzień i 2 d . Z Om 8 tydz i 3 d. Zarodek ma 12 mm, serduszko 138 uderzeń / min ? Nie wiem kurcze .... Aż mnie trzęsło z stresu wam powiem . W razie jak bym miała więcej plamien przepisał mi jakieś tabletki z progesteronem .

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po wizycie ok. Wychodzi z usg 7 tydzień i 2 d . Z Om 8 tydz i 3 d. Zarodek ma 12 mm, serduszko 138 uderzeń / min ? Nie wiem kurcze .... Aż mnie trzęsło z stresu wam powiem . W razie jak bym miała więcej plamien przepisał mi jakieś tabletki z progesteronem .

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
Powiedział od czego są te plamienia?
 
Super ze wszystko jest dobrze Joabab.
Ja jutro rano idę na emergancy wizyte, bo przez ostatni tydzień bardzo bolala mnie lewa strona podbrzusza , podejrzenie jest ciąży pozamacicznej.. :(
Chyba dziś nie zasne bardzo sie boje, ze stracę mojego maluszka....
 
Super ze wszystko jest dobrze Joabab.
Ja jutro rano idę na emergancy wizyte, bo przez ostatni tydzień bardzo bolala mnie lewa strona podbrzusza , podejrzenie jest ciąży pozamacicznej.. :(
Chyba dziś nie zasne bardzo sie boje, ze stracę mojego maluszka....
Nie stresuj sie na zapas . Moze okaze sie, ze jest wszystko dobrze, tego Ci zycze [emoji11] .
Kto powiedzial Ci o tym podejrzeniu?



Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie stresuj sie na zapas . Moze okaze sie, ze jest wszystko dobrze, tego Ci zycze [emoji11] .
Kto powiedzial Ci o tym podejrzeniu?



Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
:p
Dzieki za mile słowa :)
Ja mieszkam w UK i zostalam zbadana dziś przez lekarza rodzinnego ktory wyslal mnie na jutrzejszy skan.. By zobaczyc czy wszystko jest ok.
I to wlasnie lekarz powiedzial mi o tym podejrzeniu..
Staram sie myslec pozytywnie...ale czasem to trudne gdy cały bok boli :(
 
reklama
:p
Dzieki za mile słowa :)
Ja mieszkam w UK i zostalam zbadana dziś przez lekarza rodzinnego ktory wyslal mnie na jutrzejszy skan.. By zobaczyc czy wszystko jest ok.
I to wlasnie lekarz powiedzial mi o tym podejrzeniu..
Staram sie myslec pozytywnie...ale czasem to trudne gdy cały bok boli :(
Trzymam kciuki, żeby to jednak okazało się nieprawdą [emoji6]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry