reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Ja szczerze mówiąc oprócz surowizny jem wszystko. Mam wrażenie że to trochę takie za bardzo rozdmuchane...

Oj tak... Milki po 300g, rafaello, kinder bueno, prince polo xxl... same moje ulubione [emoji23] uciekłam, ale trudno mówić o zwycięstwie, dzień się jeszcze nie skończył [emoji16] najwyżej m zrobi sobie wycieczkę do całodobowego [emoji23]

Właśnie ja też szyjki jeszcze nie miałam mierzonej i posiewu też mi nie robił... Miałam się na ostatniej wizycie odezwać ale jakoś zabrakło mi języka w gębie i teraz żałuję bardzo, bo wizyta 3 dni temu a ja odchodzę od zmysłów czy na pewno wszystko ok [emoji53]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi zawsze badala recznie tylko. W ogole mam wrazenie, ze na ip dowiedzialam sie duzo wiecej niz od mojej gin. Nawet w wypisie mam mase informacji. Musze chyba wziac sprawy w swoje rece i sama pewnych rzeczy dociekac.



Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odnośnie ubranek to najlepiej po praniu zachowują się z lumpka, albo z wojcika (jak są wyprzedaże to w dobrej cenie można kupic) i z mothercare, ale już w pl nie ma, a uwielbiałam ich ciuszki. Ze smyka tez nie są najgorsze. Ale jak miałam kombinezon ze smyka i z wojcika z ten drugi k wiele lepszy mięciutki, puchaty. Teraz będę polować na kurtkę zimowa od nich dla mojej 2 łatki z wyprzedaży.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
dla mnie smyk drogi :crazy:
 
Ja jak rodziłam 1 dziecko to moja kotka bardzo dobrze je zaakceptowała. Pozwoliliśmy jej powąchać córeczkę i poleżeć koło niej na łóżku. Na początku mieliśmy łóżeczko koło łóżka bez bocznej ściany, to czasami kotka spała jej w nogach, ale przekładałem ja wtedy do naszego lozka bo zaburzała działanie monitora oddechu :). Ale w ciągu dnia pozwalam jej trochę koło córki poleżeć. Obecnie są bardzo za sobą, kotka nie wskakuje jej do łóżeczka bo jest niedowidząca i nie potrafi wysoko skakali


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja jak rodziłam 1 dziecko to moja kotka bardzo dobrze je zaakceptowała. Pozwoliliśmy jej powąchać córeczkę i poleżeć koło niej na łóżku. Na początku mieliśmy łóżeczko koło łóżka bez bocznej ściany, to czasami kotka spała jej w nogach, ale przekładałem ja wtedy do naszego lozka bo zaburzała działanie monitora oddechu :). Ale w ciągu dnia pozwalam jej trochę koło córki poleżeć. Obecnie są bardzo za sobą, kotka nie wskakuje jej do łóżeczka bo jest niedowidząca i nie potrafi wysoko skakali


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
właśnie!!!! ja się grubo zastanawiam nad monitorem oddechu ze względu na kocicę.... sama już nie wiem to duży wydatek. ale hm wózek obwąchała ale nie wskakiwała a mojej siostry kocur od razu mi wlazł do nosidełka ;D w sypialni mam już kosz mojżeszowy też obwąchała, ale nie wchodziła ani razu do niego
 
reklama
Do góry