reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Maty fajna sprawa a macie jakieś krzesełka, bujaczki które już albo za niedługo będzie można używać? Wiem, że na pewno były tutaj podrzucane propozycje ale już nie dam rady się cofnąć. Jeśli macie - chwalicie sobie? Czegoś takiego chyba jednak mi brakuje ..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja jestem zadowolona, czasem ja już wsadzam bo wg producenta już mozna. Na baterie i zasilacz, ma karuzele, melodyjki i minutnik
Firma Caretero
1503663722-aaaaaa.jpeg


Cóż moje dziecko nie wygląda na zachwycone :D
Ps. Ma jeszcze moskitiere w wyposazeniu

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam mate, taka pierwszą lepszą z olx za 30 zł, kładę młodego na brzuchu na tym.
Bujaczek też mam firmy ingenuity-czasem młodemu się w tym podoba, czasem nie.
 
Maziajka ja też dość długo czekam zanim pójdę do niej - jem obiad albo coś robię, ale jak parę minut nie przestaje to jednak podnosze:p ale rzadko już tak jest. Zazwyczaj wystarczy na brzuszek obrócić i spi:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Wow ale fajnie! Mojemu jezdzi ciagle cos w brzuszku i nie ma przebacz. Jak juz sie rozedrze to sąsiady słyszą [emoji48]
Juz sama nie wiem czy mu moje mleko szkodzi czy faktycznie ta dyschezja o ktorej mowila Ola...

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wow ale fajnie! Mojemu jezdzi ciagle cos w brzuszku i nie ma przebacz. Jak juz sie rozedrze to sąsiady słyszą [emoji48]
Juz sama nie wiem czy mu moje mleko szkodzi czy faktycznie ta dyschezja o ktorej mowila Ola...

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
Też podejrzewałam dyschezje bo wlasnie płakała tylko przed kupa. Potem spokój. Ale minęło już rzadko tak robi;)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha83 my mamy Tula Baby plus wkładkę dla dzieciaczków od 3,5 do 7 kg . Wczoraj dostaliśmy zielone światło od poloznej na krótkie spacery w nosidle wiec dziś było pierwsze podejscie. Muszę je jeszcze podociagac ale generalnie polecam. My na razie będziemy się nosić tylko raz dziennie na spacerze z psami bo moje piesely są ciut szalone i jednak dwie wolne ręce są potrzebne aby z nimi wyjść a plączą się strasznie jak idę z nimi i z wózkiem - w zasadzie to nie da się z nimi iść w takim zestawieniu :)
Z dłuższymi spacerami w nosidle wstrzymamy się na pewno do wizyty u ortopedy.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry