reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania Prenatalne

Sloneczko87

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Czerwiec 2017
Postów
965
Mozecie polecic jakies miejsce gdzie zrobie badania prenatalne takie co sie wykonuje po 18tygodniu? Najlepiej z Okolic Wadowic,Bielska,Krakowa..? Jaka cena tych badań i jak wyglądały? Bede wdzieczna
 
reklama
Mozecie polecic jakies miejsce gdzie zrobie badania prenatalne takie co sie wykonuje po 18tygodniu? Najlepiej z Okolic Wadowic,Bielska,Krakowa..? Jaka cena tych badań i jak wyglądały? Bede wdzieczna
Moja ginekolog twierdzi że w BB żadna klinika nie ma tak dobrego sprzętu ani specjalistów jak te np. w Katowicach, wiec jeżeli już iść to właśnie albo Katowice albo Krk. W Kato polecam Centrum Medyczne Sodowski, badanie trwało 20-30 min lekarz po kolei mówił co sprawdza i czy wszystko w porządku.
 
Bardzo polecam Dr Zielinskiego przyjmuje w Orbimed w Tychach cena badania ok 200zl polecala mi go moja gin.Zreszta duzo pozytywow o tym lekarzu slyszalam bardzo dobry specjalista.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja ginekolog twierdzi że w BB żadna klinika nie ma tak dobrego sprzętu ani specjalistów jak te np. w Katowicach, wiec jeżeli już iść to właśnie albo Katowice albo Krk. W Kato polecam Centrum Medyczne Sodowski, badanie trwało 20-30 min lekarz po kolei mówił co sprawdza i czy wszystko w porządku.
A ile kosztowalo? Bo nie orientuje sie w tym a chyba rozne sa ceny w zaleznosci od badania?! Czy to jakis zestaw badan jest? W ktirym tyg bylas?
 
Pierwsze w 12t3d a drugie w 19t3d .Na wizyte czekalam jakos 2 tygodnie.Jak sie dzwoni pielegniarka pyta ktory tydzien i unawia tak by bylo dobrze.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pierwsze w 12t3d a drugie w 19t3d .Na wizyte czekalam jakos 2 tygodnie.Jak sie dzwoni pielegniarka pyta ktory tydzien i unawia tak by bylo dobrze.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
U obecnego lekarza co chodze,jakos nie zaleca tych badan bo jak twierdzi wszystko jest ok i nie widzi zadnych wskazan do wyk.tych badan.. Sama bym chciala aby sie uspokoic ze wszystko jest ok..a jak cos sie dowiem ze jest jakies tam prawdopodobienstwo ze cos tam to bede panikowac..juz sama nie wiem czy robic je czy nie.. (To moja pierwsza ciaza)
 
A ile kosztowalo? Bo nie orientuje sie w tym a chyba rozne sa ceny w zaleznosci od badania?! Czy to jakis zestaw badan jest? W ktirym tyg bylas?
W pierwszej ciazy byłam w 21 tyg a w drugiej w 12 tyg i w 22 tyg. Czas oczekiwania to około miesiąca( dobra klinika wiec długo się czeka) ja mam 26 lat i tez żadnych wskazań do tego typu badan a robiłam je dla własnego spokoju. Badanie to po prostu usg ale robione na bardzo dokładnym i nowoczesnym sprzecie przez specjaliste który się na tym zna (również polecam doktora Nowosielskiego). Płaciłam 250zl, możesz też wykupić test PAPPa (badanie krwi na wady genetyczne) i to kosztuje bodajże dodatkowe 200zł.
 
reklama
Sloneczko u mnie tez wszystko bylo ok jednak dla swojego spokoju i wg sugestii mojej gin poszlam i nie zaluje.


W ogole w szoku jestem bo wiekszkosc gin teraz zaleca to badanie.

Mnie podczas przyjecia do szpitala nawet pytano czy mialam badania prenatalne a kesli 87 to Twoj rocznik to jestem od Ciebie mlodsza.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry