Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Emol, jakie mało! Pumelova ma rację, ważne że cokolwiek. Często mam dni że mi się nie chce, czy młody jest bardziej marudny i mi ciężko. Ale i tak się staram zrobić cokolwiek. To najważniejsze [emoji4]
Ja dziś wracam z niby wakacji więc też wracam do diety i normalnych ćwiczeń- wczoraj był spacer długi ale ja spacerów nie liczę. Więc dziś albo basen albo pływanie- się zobaczy i zobaczymy jak tam waga po tym tygodniu
Zrobiłam dziś ręce i klatkę Rebecci, a na śniadanie była jajecznica na własnej papryce Zmierzyłam się Jest 5 cm mniej w brzuchu( łącznie talia i pępek).
Dziewczynyja własnie zrobiłam boczki Tiffany + po 30 brzuszkow skosnych. Wczoraj bez cwiczen tylo dwa dluuugie spacery, ale ja tak jak Aim spacerów nie licze
jedzenie chyba powinnam przemilczec, bo u mnie diety brak i na sniadanie kromki z serem zoltym (z ciemnego pieczywa zeby nie było z domowym keczupem od tesciowej;0 a na obiad bedzie tlusciutkie spagettii mniam mniam
Na dobry początek po wyjeździe: 3 km biegu, 50 różnych brzuszków i 50 hip thrustów z 5 kg obciążeniem (nie, do tego jeszcze nie da rady dziecka hantelka tyle ma )
Ooo trafiłam tu do was.
Właśnie wczoraj myślałam co mogę ćwiczyć po cc. Niby wszyscy mówią " możesz powoli ćwiczyć, tylko się nie forsować" ale co znaczy powoli i jakie ćwiczenia żeby się nie forsować??
Chyba muszę się wybrać do fizjo i niech mi coś konkretnego wybierze.
Myślę też o siłowni, u mnie jest taka specjalnie dla kobiet i podobno karnet na rano, jest tańszy.
Z jedzeniem...różnie. Raz nie dużo i zdrowo, a innym razem byle co i wieczorem.