reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Aaaaale się dzieje :D:D Ależ wizyt.

@tamiza @jasani @gooossia17 - Aby wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że wasze szczęście już blisko i co ważniejsze bez komplikacji
@Evelin83 - serca jak dzwon :)
@Vinszka @czarnu1a - samych super wieści, pięknych zdjęć a jak lez to tylko ze szczęścia

No i @dżoasia - wszystkie jesteśmy z tobą myślami!!

Dziewczyny czekamy na informacje od was, jak po wizytach :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny mam pytanie, jak jest z embrioglue oraz AH? Czy można robić je u wszystkich zarodków, czy np któreś robi się tylko w przypadku 3dniowych a któreś 5ciodniowych?? Czy w przypadku rozmrażanych zarodków również można stosować te "wspomagacze"??
 
Cześć dziewczynki przepraszam że dopiero teraz się obudziłam ale sajgon w pracy od początku września i nawet dla mężulka nie mam czasu. Melduje, że wczoraj zobaczyłam mojego pasażera na gapę z bijącym serduszkiem. Drugi się eksmitował Następna wizyta za dwa tygodnie u lekarza prowadzącego. Terminu jeszcze nie mam bo nie mam czasu zadzwonić. Estroferm odstawiony i zmniejszona dawka duphastonu i luteinki z trzech na dwie do 12 tygodnia Teraz tylko na siebie dmucham.
I jak u ciebie?? Rosnie maluszek?? Daj nam znać :)

Jakbyś wolała pogadać o wyprawkach itp to jest wątek Link do: ciężaróweczki po in vitro
 
reklama
Do góry