reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny mam pytanie, jak jest z embrioglue oraz AH? Czy można robić je u wszystkich zarodków, czy np któreś robi się tylko w przypadku 3dniowych a któreś 5ciodniowych?? Czy w przypadku rozmrażanych zarodków również można stosować te "wspomagacze"??
U mnie bylo embrioglue i ah zarowno na swiazaku jak i mrozakach:)
 
Embroglue stosuje się raczej przy blastocyctach, tak mi Pani dr mówiła. Daje 10%dodatkowej szansy
Ja miałam embrioglue przy 3dniowym. I "przykleil" mi go!!!!
Dziewczyny czy Wy brałyście nospe po transferze? Mi lekarz nie zalecał ale podobno dobrze brać żeby ustrzec się przed skurczami macicy które są tak niebezpieczne
Ja brałam bo miałam silne skurcze w nocy od 4 dpt.

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Hey dziewczyny. Wieki mnie tu nie było. Przepraszam że nagle zniknęłam ale na czas oczekiwania na transfer musiałam się wyłączyć żeby psychicznie się ogarnąć. Nie nadrobię Was ale gratuluję wszystkim którym się udało i trzymam kciuki za resztę. Ja jestem 2dpt... sama nie wiem już co czuję. Wczoraj byłam szczęśliwa dziś płakać mi się chce bo zobaczyłam brązowe plamienie takie pomieszane z grudkami jakby tego żelu luteiny. Wzięłam l4 bo w pracy bym oszalała.
Trzymam kciuki i zycze Ci wysokiej bety [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ocipiec idzie. Wracam do domu, nic nie zalatwilam. Qwa kazali byc na czczo bez picia i od tego leb mi peka do tej pory. Niezly burdel, taka jestem wqrwiona ze szok. Bylam wczoraj w jednym - kazali przyjechac dzisiaj. Dzisiaj zajechalam, zarejestrowalam sie i po godzinie siedzenia wzieli mnie na wizyte. Tyle sie dowiedzialam ze endo ma 12mm i jest hiperechogeniczne (ciul wie o co cho) no i ze ciazy nie ma tylko zostaly jakies resztki. Dr zadzwonila na oddzial - BRAK MIEJSC. Skierowanie do innego szpitala. Tu bardzo uprzejmy pan dr powiedzial ze altualnie maja BRAK KONTRAKTU na chirurgie jednego dnia na ten rok. Zajebiscie. Szpital nr 3 - dwie mile podstarzale panie i szpital jak z prlu. Zrobily usg i powiedzialy ze na razie nie ma potrzeby robic lyzeczkowania. Mam sie zglosic w piatek na kontrole. Qwa czlowiek nie dosc ze w ciaze ma przejebane zajsc to poronic po ludzku nie umie...
 
reklama
Dziewczyny czy Wy brałyście nospe po transferze? Mi lekarz nie zalecał ale podobno dobrze brać żeby ustrzec się przed skurczami macicy które są tak niebezpieczne
Ja bralam nospe 3x1 do pozytywnej bety. I relanium 1x1 od dnia transferu lacznie 5 dni.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry