reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia i krwiak

Dołączył(a)
21 Wrzesień 2017
Postów
8
Witam kobietki, mam pytanie czy któraś z Was miała może krwiaka w ciąży? Jak zauważyłam jasno czerwona krew od razu pojechałam do szpitala(9.09-12.09) gdzie spędziłam 3 dni na obserwacji, okazało się że to krwiak ale z dzidzią było wszystko ok, Przez te 3 dni ciągle lezalam i plamienia były mniejsze, po wypisie do domu znów pojawiły się większe ale ze względu na badania u Lekarza prowadzącego nie wróciłam do szpitala. Lekarz dalej widzi małego krwiaka, mam się oszczędzać i dalej brać dupheston. Do dzisiaj czyli półtora tygodnia od szpitala było ok, były ciemne plamienia ale rzadko, natomiast dzisiaj się budzę i znowu na papierze mam spora ilość jasnoczerwonej krwi :( już nie mam sił, denerwuje się bardzo nie wiem czy przyczyną tego może być to że jestem przeziębiona? Czy powinnam lecieć znowu do szpitala? Bardzo się martwię.. Może któraś coś poradzi?
 
reklama
Może krwiak nie oproznil się do końca. Ja miałam w 9 tygodniu. Też spędziłam kilka dni w szpitalu z krwawieniem później jeszcze około 2 tygodni plamien najpierw brązowych później coraz Jasniejszych. Na szczęście wszystko się uspokoiło teraz już 18 tydzień. Ja bym pojechała do szpitala sprawdzić lepiej dmuchać na zimne
 
Witam kobietki, mam pytanie czy któraś z Was miała może krwiaka w ciąży? Jak zauważyłam jasno czerwona krew od razu pojechałam do szpitala(9.09-12.09) gdzie spędziłam 3 dni na obserwacji, okazało się że to krwiak ale z dzidzią było wszystko ok, Przez te 3 dni ciągle lezalam i plamienia były mniejsze, po wypisie do domu znów pojawiły się większe ale ze względu na badania u Lekarza prowadzącego nie wróciłam do szpitala. Lekarz dalej widzi małego krwiaka, mam się oszczędzać i dalej brać dupheston. Do dzisiaj czyli półtora tygodnia od szpitala było ok, były ciemne plamienia ale rzadko, natomiast dzisiaj się budzę i znowu na papierze mam spora ilość jasnoczerwonej krwi :( już nie mam sił, denerwuje się bardzo nie wiem czy przyczyną tego może być to że jestem przeziębiona? Czy powinnam lecieć znowu do szpitala? Bardzo się martwię.. Może któraś coś poradzi?
ja miałam krwiaka na początku ciąży, również zażywałam duphaston, u mnie na szczęście do 12 tygodnia ciąży się on wchłonął.
Ja na Twoim miejscu bym pojechała do tego szpitala, lepiej to skontrolować.
 
Dziękuję za odpowiedzi, z dzidzią było wszystko ok, teraz mam brązowe plamienia, najwyraźniej krwiak się czyści,mam nadzieję że skończą się jak najszybciej :(
 
Również miałam krwiaka w 9 tc, około 13/14 tc nie było już po nim śladu.

Bedzie dobrze[emoji110]️ pozdrawiam [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiataj ja rowniez mialam krwiaka byl wykryty ok 9tc a zniknal calkiem dopiero kolo14/15tc
byl duzy ale na szczescie dalysmy rade.Ja niestety musialam praktycznie caly czas lezec.Wstawalam tylko do toalety a tak ciagle w lozku praktycznie

[emoji738]Nawet najslodsza czekolada nie jest tak slodka jak usmiech dziecka[emoji738]
 
Ostatnia edycja:
U mnie też wykryto krwiaka w 9TC, trafiłam do szpitala bo dostałam ogromnego krwotoku i wyleciał ze mnie skrzep wielkości sporego jajka. Wyobraźcie sobie jak strasznie się wtedy czułam. :( Mimo, że wszyscy mi mówili, że to poronienie, to ja czułam, że dzidzia nadal żyje. No i miałam rację.
Teraz ciągle plamię na brązowo, ale lekarz mi mówił, że to normalne, bo krwiak się oczyszcza.
Wasze opowieści, że krwiak się Wam wchłonął są dla mnie pocieszeniem i nadzieją. :)
 
Ja też mialam krwiaka 3 tyg trwalo plaienie dobrze jest jak wylatuje brązowa krew bo krwiak musi się oczyścić też brałam Duphaston 2 tab do 16 tyg. Lek. Mi mówił że dużo zależy od położenia krwiaka. Zakaz dzwigania i seksu. Miałam B. Dużego krwiaka ale się wchlonal
 
reklama
Ja tez mam krwiaka obok dzidziusia. Dostalam krwotoku w 15tyg pojechalam do mojego gina po badaniu nie bylo wiadomo skad krwawienie. Dostalam duphaston i wizyta za tydz. Na kontroli okazalo sie ze ta kosmowka czy cos tam odkleila sie ale juz sie zespoila i w srodku macicy jest wielki krwiak 6cmx2.5cm. Zalecenia duphaston i lezenie i kontrola za 2tyg. Jutro juz ta kontrola od kilku dni znowu chodze w ppdpasce bo mam mocniejsze te krwawienia szczegolnie po nocy, krew jest czarna. Jutro sie wszystkiego dowiem ale jest mi bardzo ciezko, lezenie mnie dobija tym bardziej ze nie bardzo moge lezec bo mam juz dzieci i w poprzednich ciazach nie mialam zadnych komplikacji.6
 
Do góry