reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia i krwiak

Ja też mialam krwiaka 3 tyg trwalo plaienie dobrze jest jak wylatuje brązowa krew bo krwiak musi się oczyścić też brałam Duphaston 2 tab do 16 tyg. Lek. Mi mówił że dużo zależy od położenia krwiaka. Zakaz dzwigania i seksu. Miałam B. Dużego krwiaka ale się wchlonal
Witaj a jak intensywne byly te krwawienia ciemne? Bo ja mam juz tydzien czsu ciemno brazowe plamienia szczegolnie w nocy i nad ranem, przeraza mnie ile to moze trwac, tez biore duphaston
 
reklama
Witam kobietki, mam pytanie czy któraś z Was miała może krwiaka w ciąży? Jak zauważyłam jasno czerwona krew od razu pojechałam do szpitala(9.09-12.09) gdzie spędziłam 3 dni na obserwacji, okazało się że to krwiak ale z dzidzią było wszystko ok, Przez te 3 dni ciągle lezalam i plamienia były mniejsze, po wypisie do domu znów pojawiły się większe ale ze względu na badania u Lekarza prowadzącego nie wróciłam do szpitala. Lekarz dalej widzi małego krwiaka, mam się oszczędzać i dalej brać dupheston. Do dzisiaj czyli półtora tygodnia od szpitala było ok, były ciemne plamienia ale rzadko, natomiast dzisiaj się budzę i znowu na papierze mam spora ilość jasnoczerwonej krwi :( już nie mam sił, denerwuje się bardzo nie wiem czy przyczyną tego może być to że jestem przeziębiona? Czy powinnam lecieć znowu do szpitala? Bardzo się martwię.. Może któraś coś poradzi?
Witam mam problem.. otóż mam dużego krwiaka i jakis czas temu zaczely mi się pojawiać brązowe plamienia i to w naprawdę dużych odstępach czasowych bo nawet do 2 tygodni. Ginekolog powiedział mi ze to dobry znak ze krwiak sie zaczyna wchłaniać. Dzisiaj pojawiły mi się znowu plamienia ale teraz intensywniejsze i najpierw były tylko brązowe i z każdą godziną bylo inaczej. Rano były brązowe po południu brązowe z czerwoną i teraz przeważa czerwona. Nie wiem czy to po prostu krwiak się "opróżnia" czy jak.. nie wiem co robić
 
Witam mam problem.. otóż mam dużego krwiaka i jakis czas temu zaczely mi się pojawiać brązowe plamienia i to w naprawdę dużych odstępach czasowych bo nawet do 2 tygodni. Ginekolog powiedział mi ze to dobry znak ze krwiak sie zaczyna wchłaniać. Dzisiaj pojawiły mi się znowu plamienia ale teraz intensywniejsze i najpierw były tylko brązowe i z każdą godziną bylo inaczej. Rano były brązowe po południu brązowe z czerwoną i teraz przeważa czerwona. Nie wiem czy to po prostu krwiak się "opróżnia" czy jak.. nie wiem co robić

Najbezpieczniej jechać na IP i sprawdzić
 
Do góry