reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skracająca się szyjka macicy a poród przedwczesny

Futuremummy00

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
6 Czerwiec 2017
Postów
132
Mamusie,czy któraś z Was miała problem ze skracającą się szyjką macicy?Czy z tego powodu miałyście poród przedwczesny?Moja szyjka z 35 mm w 25 tygodniu skróciła się do niecałych 31 w 28 dodatkowo mam lekkie rozwarcie.Zażywam luteine 2 razy dziennie,oraz magnez i nos-pe 3 razy,mam się bardzo oszczędzać.Jak któraś z Was miała podobne problemy to piszcie,bo trochę się boje.
 
reklama
Ja nigdy nie miałam więcej jak 30 mm. Ok 32 tyg córka była już w kanale, tak ze gdy wkładałam luteinę to była ok 4 cm od wyjścia. Nawet na usg nie byli w stanie zmierzyć jej główki bo przeszkadzała kość łonowa. Później pojawiło się rozwarcie a urodziłam dzień po terminie. Tak ze niepotrzebnie się nie stresować, słuchać zaleceń lekarza. Ja starałam się dużo leżeć No ale mam starsze dzieci to musiałam i ugotować i posprzątać.

Byłam tez w grupie z polecanego wątku. Polecam. Dobrze mieć takie wsparcie
 
Do góry