reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej...pisze pierwszy raz...mam pewne obawy...jestem po transferze 4dzien..i mam endometriozę...boli mnie na dole w brzuszku i nie wiem czy to jajniki czy bardziej macica...panikuje bo jest to mój pierwszy transfer i 7lat leczenia...i co najgorsze dziś miałam dziwny sen o przyjaciółce i o sobie i ona także o Mnie śniła a raczej o moim mężu i dziecku którego nie mam ze umarli...poradzicie cos...ciężko mi zasnąć...a piersi mam jakby zaraz miały eksplodować...

To wszystko bardzo dobre objawy. Bądź dobrej myśli!
 
Dziewczyny, dzieje się dużo dziś.

@jasani - udanego transferu!!! żeby to była TA blastka!!! Maleństwo, trzymaj się maminego brzuszka dzielnie
@gooossia17 - pięknych okrągłych jajec!!! Owocnego jajcobrania i miłych snów ;P
@Mruch - niech wszystko ładnie przygotowuje się na przyjęcie maleństwa!!!
@LIV 26 - pięknego podglądania
Dolaczam sie do zyczen! Trzymam kciuki ✊✊✊
 
U mnie kreska nie jest mocniejsza, wiec chyba jutro na betę skocze ...[emoji58]



Tak, juz pisałam,se tez zdziwiona byłam. Nie zmieniłam wszystkiego ale staram sie jednak nie jeść zimnych rzeczy i rozgrzewać organizm cały czas [emoji6]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Jak sie robi testy dzien po dniu to duzej roznicy w kresce ja tez nie mam ale jak widze test z 6dpt i ten z dzisiaj 8dpt to roznica jest znaczna. Ja tez jutro betuje ale to termin wyznaczony przez lekarza. A Tobie lekarz na kiedy zlecil bete?
 
Zobacz załącznik 823718
U mnie dobrze, co widac na zalaczonym obrazku :p Dzisiaj juz ostatni dzien, jutro rano lece na bete :)
A Ty jak sie czyjesz? Na ktora lecisz do szpitala?
No to pieknie;) betka to juz tylko formalnosc:)
Ja juz oblecialam wizyte. Kurde nie jestem przyzwyczajona to takich miejsc... gabinet usg jest gdzies indziej niz dr przyjmuje no i moja wiz dzis wygladala tak, ze weszla jakas babka do dr, za chwile poszly na usg wiec mnie dr tez zawolala po drodze,zrobila usg, powiedziala ze jest ok, kazala zaaplikowac jeszcze 2 tabl tego arthrotecu,ktore w biegu rzucila mi baba z "recepcji" i kazala po @ isc do prowadzacego. Bete zrobic w przyszlym tyg. Nawet nie bylam w gabinecie tym wizytowym... i tyle... nawet nie wiem jak to wyglada na usg ani co bo mi nic nie powiedziala...
 
reklama
Do góry