reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy :)

Do kapieli i przewijania bardzo fajne na kolkach robi firma chicco. Male a bardzo praktyczne
Widziałam z tej firmy ale uważam, że jest zdecydowanie za droga na krótki czas używania. Poza tym ta firma zawiodła mnie juz kilka razy przy pierwszym synu i raczej nie kupuje ich produktów.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Widziałam z tej firmy ale uważam, że jest zdecydowanie za droga na krótki czas używania. Poza tym ta firma zawiodła mnie juz kilka razy przy pierwszym synu i raczej nie kupuje ich produktów.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Jedyne co mam z tej firmy i jestem zadowolona to leżaczek...funkcjonuje przez cały czas, ma wkładkę dla niemowlaka i regulowane pozycje siedzenia, bez udziwnień...oby moje córy w Nim siedziałem i trzecia tez będzie [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jedyne co mam z tej firmy i jestem zadowolona to leżaczek...funkcjonuje przez cały czas, ma wkładkę dla niemowlaka i regulowane pozycje siedzenia, bez udziwnień...oby moje córy w Nim siedziałem i trzecia tez będzie [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Miałam przy Ignasiu dwa leżaczki. Jeden miałam możliwośc kupienia za parę groszy z conecco przy większych zakupach, taki bonus mi dali ale tego się pozbyłam. Mam jeszcze taka hustaweczke-lezaczek zdaje się, że z fisher price. Zostawiłam go na strychu z myślą, że może kiedys córka będzie miała dziecko to jej maluch odziedziczy po wujku Ignacym[emoji6]a tu taka niespodzianka...samej mi się przyda[emoji4]a on akurat fajny jest, bo ma projektor, cichutkie, delikatne melodyjki i buja się sam mechanicznie nie musze stać i dyndac. Choc przyznam, że Ignaś niekoniecznie go uwielbiał.[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
...a ja ten wybrałam, bo potrzebowałam czegoś co zabawi mi dziecko kiedy potrzebuje zrobić coś w kuchni a będziemy sami w domu i nie będę mogła liczyć na pomoc pozostałych domowników...niestety okazało się, że nic nie zastąpi jednak mamusi[emoji7]. Mój syn ma już 5 lat a nadal jest wpatrzony we mnie jak w obrazek. Ten starszy niestety aż tak zakochany w swojej mamusi nigdy nie byl[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz wybralam lozeczko dostawkowe i wozek. Zakup bedzie pozniej. Wozek firmy cybex. Poza tym kilka ciuszkow na rozmiar 56.
Stoję teraz nad wyborem wozka i zdecydować się nie mogę. [emoji26]Im dłużej to trwa tym mąż po trochu obniża wielkosc kwoty, którą ustaliliśmy, ze przeznaczymy na pierwsze cztery kola naszego syna. Musze się streszczac, bo czas gra na moja niekorzyść, a chce mieć taki wozek, które będzie mi idealnie pasował[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Stoję teraz nad wyborem wozka i zdecydować się nie mogę. [emoji26]Im dłużej to trwa tym mąż po trochu obniża wielkosc kwoty, którą ustaliliśmy, ze przeznaczymy na pierwsze cztery kola naszego syna. Musze się streszczac, bo czas gra na moja niekorzyść, a chce mieć taki wozek, które będzie mi idealnie pasował[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]

My z mezem zdecydowalismy sie na wozek cybex priam. Opinie super, troszke kosztuje natomiast mysle o uzywanych elementach. Dobre ma opinie. A Ty o jakim myslalas?
 
Stoję teraz nad wyborem wozka i zdecydować się nie mogę. [emoji26]Im dłużej to trwa tym mąż po trochu obniża wielkosc kwoty, którą ustaliliśmy, ze przeznaczymy na pierwsze cztery kola naszego syna. Musze się streszczac, bo czas gra na moja niekorzyść, a chce mieć taki wozek, które będzie mi idealnie pasował[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

My z mezem zdecydowalismy sie na wozek cybex priam. Opinie super, troszke kosztuje natomiast mysle o uzywanych elementach. Dobre ma opinie. A Ty o jakim myslalas?[/QUOTE]
Cybex priam kojarzę. Fajny ale ma dla mnie dwa mankamenty. Jeden to barierka w gondoli to już go u mnie dyskwalifikuje i drugie zbyt małe kółka. Jeśli chodzi o mój wozek to nie mam wybranego modelu. Cały czas buszuje po internecie oglądam, porownuje. Wiem tylko na co będę zwracać uwagę przy wyborze swojego wozka.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry