reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy :)

My z mezem zdecydowalismy sie na wozek cybex priam. Opinie super, troszke kosztuje natomiast mysle o uzywanych elementach. Dobre ma opinie. A Ty o jakim myslalas?
Cybex priam kojarzę. Fajny ale ma dla mnie dwa mankamenty. Jeden to barierka w gondoli to już go u mnie dyskwalifikuje i drugie zbyt małe kółka. Jeśli chodzi o mój wozek to nie mam wybranego modelu. Cały czas buszuje po internecie oglądam, porownuje. Wiem tylko na co będę zwracać uwagę przy wyborze swojego wozka.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]

Cybex priam ma kola na rozne tereny i całkiem grube opony. Barierka fakt nie jest ciekawym pomyslem ale ona jest na zabawki i jednym klikiem mozna ja odpiac. Dla mnie plusem tego wozka jest to ze po zlozeniu kol mozna lekko wejsc po schodach z dzieckiem.
 
reklama
Ze względu na jakoś wykonania


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Opinie o tej firmie sa calkiem przyzwoite. Lozeczko dostawkowe znalazlam z takimi samymi funkcjami jak ma chicco ale zupelnie innej marki zagranicznej z 5 letnia gwarancja a do tego tansze. Takze nie ma sensu doplacac.
 
1507108893-aaaaaa.jpeg
1507108899-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem gdzie to dodać to pisze tu.
Dziewczyny chce kupić taki śpiworek do wózka
1507124928-aaaaaa.jpeg

Ale powiedzcie mi w co się ubiera dziecko zanim się je zapakuje w taki ? W kombinezon taki zimowy puchowy czy co ? Bo trochę mnie to zastanawia, nawet bardzo.
Doświadczone mamy helppp.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie wiem gdzie to dodać to pisze tu.
Dziewczyny chce kupić taki śpiworek do wózka
1507124928-aaaaaa.jpeg

Ale powiedzcie mi w co się ubiera dziecko zanim się je zapakuje w taki ? W kombinezon taki zimowy puchowy czy co ? Bo trochę mnie to zastanawia, nawet bardzo.
Doświadczone mamy helppp.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale to jest raczej jak na moje oko śpiworek do wozka, a nie kombinezon. Pod taki śpiworek założyłabym mimo wszystko jeszcze kombinezon jeśli byłby mróz. Pod zimowy kombinezon ubralabym lżej maluszka. Cienki kaftanik lub cienka bluzeczka bawełniana. A jeśli nie byłoby aż tak zimno to raczej cienszy kombinezon.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry