reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny ja robiłam prenatalne USG w 11tyg i dr stwierdził że za szybko żeby płeć stwierdzić, ale na koniec powiedział że jemu to na dziewczynkę wyglada i nie pomylił się ;)
A lekarze raczej pytają czy chce się znać płeć, jak ktoś nie chce poznać to może na początku powiedzieć to lekarzowi, żeby nie było problemu.

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lawnika witaj. Dziewczyny już Ci pewnie odpowiedzialy! Musisz wiedziec jak dlugie masz cykle i znac date ostatniej miesiaczki. W dniu spodziewanego okresu, jezeli masz regularne cykle, jestes w 4 tygodniu ciazy. Jeżeli goń ma dobry sprzęt możesz iść w 6+ wtedy będzie widać pulsujace serduszko
Wcześniej jedynie pecherzyk z zarodkiem.
KikaRika jezelichodzi o giną to moim zdaniem nie ważne w jakim tonie zwraca się do panetek Ale żeby działała w razie czego na czas. U mnie na NFZ jest tylko jeden dobry ginekolog, na prawdę rewelacyjny, z powołania. Jak przy porodzie trafisz na innego to tylko się modlić. Na szczęście pracuje w dwóch szpitalach i jego pacjentki po prostu dzwonią w którym net i tam jadą ;).
Ewkam porozmawiaj bezpośrednio z lekarzem a nie z położna ;)
Kasiaa12 Ale macie przekichane z tymi lekarzami. Mi mój na NFZ wypisuje kartki z pieczątką swoją z terminem wizyty i muszą nie na ten dzień zarejestrować i już.
Gosia1809 witaj! Ja też jestem mama z czerwca Ale 2016 a teraz znowu czerwiec hehe

Dziewczyny z tą płcią to jest tak że sama zapytacie kto to tam mieszka ;). Ja wiedziałam że noszą dziewczynka to na połówkowym inny lekarz zapytał nas czy wiemy kogo się spodziewamy. Wie pytają zanim powiedzą ;)

A ja jestem z woj. Lubuskiego ;) ktoś z okolicy?

KokaRdka trzymam kciuki za Twoją wizytę. Ja mam 1,4m corke która też nie pozwala mi myśleć o ciąży ;)

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lawnika witaj. Dziewczyny już Ci pewnie odpowiedzialy! Musisz wiedziec jak dlugie masz cykle i znac date ostatniej miesiaczki. W dniu spodziewanego okresu, jezeli masz regularne cykle, jestes w 4 tygodniu ciazy. Jeżeli goń ma dobry sprzęt możesz iść w 6+ wtedy będzie widać pulsujace serduszko
Wcześniej jedynie pecherzyk z zarodkiem.
KikaRika jezelichodzi o giną to moim zdaniem nie ważne w jakim tonie zwraca się do panetek Ale żeby działała w razie czego na czas. U mnie na NFZ jest tylko jeden dobry ginekolog, na prawdę rewelacyjny, z powołania. Jak przy porodzie trafisz na innego to tylko się modlić. Na szczęście pracuje w dwóch szpitalach i jego pacjentki po prostu dzwonią w którym net i tam jadą ;).
Ewkam porozmawiaj bezpośrednio z lekarzem a nie z położna ;)
Kasiaa12 Ale macie przekichane z tymi lekarzami. Mi mój na NFZ wypisuje kartki z pieczątką swoją z terminem wizyty i muszą nie na ten dzień zarejestrować i już.
Gosia1809 witaj! Ja też jestem mama z czerwca Ale 2016 a teraz znowu czerwiec hehe

Dziewczyny z tą płcią to jest tak że sama zapytacie kto to tam mieszka ;). Ja wiedziałam że noszą dziewczynka to na połówkowym inny lekarz zapytał nas czy wiemy kogo się spodziewamy. Wie pytają zanim powiedzą ;)

A ja jestem z woj. Lubuskiego ;) ktoś z okolicy?

KokaRdka trzymam kciuki za Twoją wizytę. Ja mam 1,4m corke która też nie pozwala mi myśleć o ciąży ;)

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja z Lublina ;)
 
Ja z Opolszczyzny.

A jak jesteśmy już przy płci to macie jakieś przeczucie teraz?
Ja w dwóch pierwszych ciazach wiedziałam że będą dziewczynki i to się potwierdziło.
Teraz mąż mówi ze na pewno syn będzie (w drugiej ciąży tez tak mówił ;) ), a ja mam przeczucie ze trzecia córa z tego będzie.
 
Hej ja z łódzkiego tuż koło Łodzi
Witam nowe mamusie i gratuluję udanych wizyt. Ja niestety weekend pracujący i nie bardzo mam czas na forum ale dzielnie nadrabiam. Dziś dopadło mnie jakieś dziwne klucie w pochwie i trochę się martwię bo jutro znów praca, ciągle na stojąco i niestety dopiero mam wolną środę czy któraś też tak ma powinnam się martwić?
 
Ja myślę że u mnie chłopak chociaż u znajomych sprawdzała się teoria ze jak koleżanki strasznie wyoryszczalo to były dziewczynki a mnie strasznie wysypalo. Tata mi kiedyś z obrączki wrozyl to trzech synów wywrozyl a ta wrozba zazwyczaj tez sie sprawdza więc nie wiem :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli stan cery świadczy o płci dziecka to u mnie na bank dziewczynka Cała buzia wysypana. a mówili że kobiety w ciąży pięknieja ...
 
reklama
Do góry