reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

Tylko, że my się kochamy praktycznie od samego początku cyklu. Nie wiem czy mam przyjąć, że owulacja wystąpiła 14go lub 15go dc i od tego terminu poczekać te 10 dni? Bo jeśli tak to spokojnie chyba mogłabym zatestować np 31 go października.
 
reklama
Ola oblicz sobie mniej wiecej srodek cyklu i od tego dnia dolicz 10 dni. A jak ciezko Ci zdecydowac to testuj 31.10 mysle ze jezeli juz cos powinno zaskoczyc.
Obserwujesz sie?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Póki co średnio obserwuje, postanowiłam ten pierwszy cykl starań wziąć na spokojnie i się sama nie nakręcać, a wiem, że jakbym się skrupulatnie obserwowała to by mi to nie służyło :)
 
Ola czasami wlasnie taka obserwacja blokuje nam cos w glowie, lepiej luz. Wspolzyc kiedy sie ma ochote itp.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Witam Wszystkich :)
Po 3 latach brania tabletek czas zacząć staranie o kolejnego potomka i w związku z tym mam do Was pytanie.
Tabletki odstawiłam 29.09.17 pierwszy okres po odstawieniu dostałam 3.10.17 zawsze cykle przed tabletkami miałam 27-28 wiec powinam dostac kolejna @ 31.10 a jeszcze jej nie ma ( w dniu spodziewanek @ brzuch mnie pobolewal jak zawsze przed a wczoraj wszystko wróciło do normy ), dzisiaj miałam takie uczucie ciągnięcia w dół i takie dziwne klucia, zrobiłam test popołudniu ale wyszedł negatywnie.
Czy jest w ogóle szansa na ciaze w pierwszym cyklu po odstawieniu?
 
Witam Wszystkich :)
Po 3 latach brania tabletek czas zacząć staranie o kolejnego potomka i w związku z tym mam do Was pytanie.
Tabletki odstawiłam 29.09.17 pierwszy okres po odstawieniu dostałam 3.10.17 zawsze cykle przed tabletkami miałam 27-28 wiec powinam dostac kolejna @ 31.10 a jeszcze jej nie ma ( w dniu spodziewanek @ brzuch mnie pobolewal jak zawsze przed a wczoraj wszystko wróciło do normy ), dzisiaj miałam takie uczucie ciągnięcia w dół i takie dziwne klucia, zrobiłam test popołudniu ale wyszedł negatywnie.
Czy jest w ogóle szansa na ciaze w pierwszym cyklu po odstawieniu?
Ja dwa dni temu zrobiłam test i mam dwie kreseczki, właśnie w pierwszym normalnym cyklu po odstawieniu anty, które brałam 12 lat z dwoma bardzo krótkim przerwami. Sama nie umiem w to jeszcze uwierzyć :)
 
Anastazja to nie byl okres a krwawienie z odstawienia! Dwa rozne pojecia!
Czekaj cierpliwie, nawet nie wiadomo czy Twoja plodnosc wrocila. Kciuki ;)
 
reklama
Do góry