reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

No i mam wyniki tsh, znow bede musiala brac euthyrox w ciazy. Byc moze dlatego ciagle senna i zmeczona jestem. Jutro pojde do endokrynologa ustalic co i jak.
Czekam jeszcze na bete dzis ;))
Na Usg malucha pojade podejrzec w pt ;) mam nadzieje ze bedzie juz cos widac (bedzoe 6 t 5dni)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My 3 lata.

No u nas jest prawdopodobne, że w rocznicę się urodzi. Bo pierwszego syna urodziłam 4 dni po terminie [emoji4]

Byłoby łatwiej datę pamiętać [emoji4]

A Ty będziesz miała pierwsze dziecko? Sorry, tyle tu jest osób, że nie kojarzę.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak pierwsze :-)
 
Ciekawie się te daty układają [emoji16]wygląda mi to na przeznaczenie albo jakiś znak [emoji6]ja ostatnia miesiączkę miałam w dzień własnych poprawin, więc jak komukolwiek mówię w którym jestem tygodniu to kwitują że noc poślubna była płodna[emoji6] a w rzeczywistości to podróż poślubna była owocna [emoji39]

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka. Gratuluję udanych wizyt:)
Dzwonili do mnie ze szpitala, że już ustalili mi termin zakładania szwu-27.11. Trochę wcześnie. Nie będę miała nawet ukończonego 12t. A 14.11 mam spotkanie z anestezjologiem.
Hej a z jakiego powodu będziesz miała zakładany szew? Pierwszy raz ten zabieg mieć będziesz? Jestem ciekawa jak to wygląda bo też mam mieć zakładany gdyż poprzednia ciążę straciłam z powodu niewydolności szyjki o trochę się tym stosuje ale u mnie ma byc po 15 Tc.
 
reklama
Hej a z jakiego powodu będziesz miała zakładany szew? Pierwszy raz ten zabieg mieć będziesz? Jestem ciekawa jak to wygląda bo też mam mieć zakładany gdyż poprzednia ciążę straciłam z powodu niewydolności szyjki o trochę się tym stosuje ale u mnie ma byc po 15 Tc.
Ja też pierwszy raz. Z tego co wiem szew zakładają zazwyczaj pod narkozą choć to nie jest konieczność. Można zewnątrzopnowe czy jak to się tam nazywa. Cały zabieg trwa ok30 min z czego zakładanie szwu ok 10 min, reszta to narkoza.
 
Do góry