reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

bawarka nie powoduje zwiększenia laktacji, taki pogląd pokutuje, tak samo, jak masz zgagę to dziecko duzo włosów ma mieć itp.
a genetyczne (bo mnie zaraz Brzuszysta poprawi :) ) jasne, że warto zrobić,
I dziś mam jakiś czepliwy dzień, jak to się mówi, bez kija dziś do mnie nie podchodźcie. W pracy to aż hamować się muszę :( Ciekawe czy to hormony jakieś, czy po prostu wredna jestem.
Niema co zwalac na hormony[emoji12]

w57v43r8lp1kkl56.png
 
reklama
bawarka nie powoduje zwiększenia laktacji, taki pogląd pokutuje, tak samo, jak masz zgagę to dziecko duzo włosów ma mieć itp.
a genetyczne (bo mnie zaraz Brzuszysta poprawi :) ) jasne, że warto zrobić,
I dziś mam jakiś czepliwy dzień, jak to się mówi, bez kija dziś do mnie nie podchodźcie. W pracy to aż hamować się muszę :( Ciekawe czy to hormony jakieś, czy po prostu wredna jestem.

Ja tez miewam takie dni, szczegolnie w tym I w zeszlym tygodniu w pracy ledwo sie chamowalam zeby komus krzywdy nie zrobic ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
u mnie w firmie jest praktykowane, że na zaświadczeniu od lekarza o ciąży podpisuje się przełożony z datą i taki dokument trafia do kadr
No właśnie nasi znajomi robili badania prenatalne prywatnie, no i okazało się że mały ma poważna wadę serca.
Byli przygotowani na wszystko i rodzili w odpowiedniej klinice żeby zaraz była pomoc w razie w.
Już to zresztą tu pisałam a propos tych badań...
Ja kilka razy czytałam o wykrytych wadach serca u płodu dzięki takim badaniom. Można wtedy przygotować się do porodu inaczej żeby maleństwo mozna bylo ratować. Warte rozważenia. Ja prenatalne z testem PAPA mam 22 listopada

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
bawarka nie powoduje zwiększenia laktacji, taki pogląd pokutuje, tak samo, jak masz zgagę to dziecko duzo włosów ma mieć itp.
a genetyczne (bo mnie zaraz Brzuszysta poprawi :) ) jasne, że warto zrobić,
I dziś mam jakiś czepliwy dzień, jak to się mówi, bez kija dziś do mnie nie podchodźcie. W pracy to aż hamować się muszę :( Ciekawe czy to hormony jakieś, czy po prostu wredna jestem.
Pewnie hormony, nie hamuj się, teraz Ci wypada ;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No właśnie nasi znajomi robili badania prenatalne prywatnie, no i okazało się że mały ma poważna wadę serca.
Byli przygotowani na wszystko i rodzili w odpowiedniej klinice żeby zaraz była pomoc w razie w.
Już to zresztą tu pisałam a propos tych badań...



Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam za 2 tyg a już się denerwuje :/

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry