reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Aha. My chyba jak będziemy po usg i będę miala zdjęcie to ze zdjęciem do teściów pojdziemy. I córka wtedy też się dowie.

Boże jutro druga betka. Mam tylko nadzieję że ładnie urośnie.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
No wlasnie ja myslalam, ze jak bedzie wszystko dobrze to zeby powiedziec na swieta, a M mowi ostatnio, ze na Dzien Babci i Dziadka [emoji6]

A to nie musisz na chwile wrocic do pracy seby isc na l4?

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
Wydaje mi się, ze to zalezy od pracodawcy. Ale jeszcze sie bede orientowac w styczniu ;)
 
Żeby iść na L4 trzeba wrócić z macierzyńskiego do pracy na przynajmniej 1 dzień :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja mam tylko obawę, że córka wygada swojemu biologicznemu ojcu, wiem, że to nieuniknione. A wiem jak on jak i jego cała rodzina "dobrze" mi życzy.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png

Tym to się w ogóle nie przejmuj:) byli mają to do siebie, że są byli więc ma szczęście ich zdanie nie musi Cię jakoś szczególnie interesować [emoji16]
 
reklama
My wlasnie wrocilismy. Dzieciaki sie wybiegaly. No I kolezance powiedzielismy. Jestem u niej chrzestna wiec jak rodzina
 
Do góry