reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ola, byłas już u gina na wizycie czy dopiero wybierasz się? ( sorki jeśli pisałaś, bo mi umknęło)
Spoko ja też pytam kilka razy o to samo bo mi umyka :p Nie byłam jeszcze, mam wizytę w czwartek o 9:40 i się już stresuję, co to będzie, czy wszystko jest ok, nie wiem jak wytrzymam jeszcze cały dzisiejszy i jutrzejszy dzień.
 
Spoko ja też pytam kilka razy o to samo bo mi umyka [emoji14] Nie byłam jeszcze, mam wizytę w czwartek o 9:40 i się już stresuję, co to będzie, czy wszystko jest ok, nie wiem jak wytrzymam jeszcze cały dzisiejszy i jutrzejszy dzień.
Wytrzymasz:-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Spoko ja też pytam kilka razy o to samo bo mi umyka :p Nie byłam jeszcze, mam wizytę w czwartek o 9:40 i się już stresuję, co to będzie, czy wszystko jest ok, nie wiem jak wytrzymam jeszcze cały dzisiejszy i jutrzejszy dzień.
Nie ma się czym stresować, sama przyjemność, pewnie już usłyszysz serduszko :) gin powinien zmierzyć Ci ciśnienie, zbadać na fotelu, potem usg, a jeszcze wzrost i waga, zleci Ci badania. No i dostaniesz książeczkę ciąży w której będą zapisywane badania itp. Przynajmniej ja tak miałam.
 
Nie ma się czym stresować, sama przyjemność, pewnie już usłyszysz serduszko :) gin powinien zmierzyć Ci ciśnienie, zbadać na fotelu, potem usg, a jeszcze wzrost i waga, zleci Ci badania. No i dostaniesz książeczkę ciąży w której będą zapisywane badania itp. Przynajmniej ja tak miałam.
A na fotelu sprawdza tylko szyjkę czy coś jeszcze?
 
reklama
Veraska oczywiście poproszę :) Najchętniej to bym chciała 2 sztuki, żeby dać mamie gdy będziemy informować rodziców o ciąży w jej urodziny :) Ale nie liczę, że dostanę :p
Moja ginekolog nigdy nie bada piersi, zobaczymy czy teraz sprawdzi.

Dziewczyny bo miałam w styczniu iść na usg piersi bo dostałam takie wskazanie bo babcia chorowała na raka piersi i innych kobiecych spraw, w ciąży nic się nie zmienia i normalnie mam się umówić tak?
 
Do góry