reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Super!
A co mialas z gronkowcem? Gdzie?
Mi ponad rok temu wyszedl w gardle. Ale lekarka mowila ze wielu ludzi go ma...
A ostatnio jak robilam wymaz to go nie ma wiec moze sie gdzies skitrał chwilowo...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Hej, ja i mąż mieliśmy posiewy robione ja z pochwy, mąż z nasienia i jemu wyszły pojedyncze kolonie a mi nic ;)
 
06.11- 9.28 a 16.11 -19.86 .
06.11 odstawiłam leki. Betę Hcg zrobiłam, bo dalej mi niedobrze i dwa razy słabo mi się zrobiło w tygodniu. Oczekiwałam że Ona spadła . Byłam u lekarza, mówi że On ciąży nie widzi tylko dwa mięśniaki.
 
Już zaakceptowalam , że naturalnie nie urodzę, zaczęłam męża namawiać na adopcję ale ten dalszy bardzo wolny wzrost bety mnie mocno zaniepokoił. Mój lekarz z kliniki kazał powtórzyć betę 21.11 a lekarz ginekolog 28.11. Wiem, że nic z tego nie będzie ale czemu rośnie.
 
reklama
Do góry