reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2018

Ja mam tylko jedno pytanie. Czy jak kobieta jest na wychowawczym i nic nie zarabia, to czy w tym czasie może się starać o jakieś dofinansowanie? Bo jakby nie patrzeć przez ten czas dochód spada o połowę, a żyć trzeba.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam nadzieję, że będę miała drugiego chłopca i temat kolczyków, sukienek, kokardek, gumek, opasek itp, itd - mnie ominie[emoji28]

W środę mam drugą wizytę. Podejrzymy malucha. Chciałabym dostać skierowanie na USG genetyczne, ale wiem ze mi nie przysługuje więc raczej jest to chyba niemożliwe. Poza tym w przychodni do której chodzę, robią ponoć te USG najlepiej w Wwie. Przynajmniej tak było przy poprzednim dziecku. Tylko to prywatna więc trzeba płacić. Znając życie, za samo USG zażyczą sobie ok 350zl. Ehh

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
jak byłam w drugiej ciąży to też bardzo chciałam drugiego chłopca, na co wszyscy się dziwili, że jak to nie chcesz dziewczynki! a ja właśnie nie umiałam sobie wyobrazić tych sukienek, kokardek, różu, itp. Teraz z trzecim, to już sama nie wiem... z kolejnym chłopcem będzie łatwiej (i taniej), a z kolei dziewczynka byłaby nowym doświadczeniem, sama nie wiem. może po prostu dorosłam to bycia mamą dziewczynki ;) (przynajmniej w teorii)
 
A ja na genetyczne ide 11 grudnia do szpitala a jak bedzie cos nie tak yo dostake drugie skierowanie na nfz. Chyba trafila mi sir najlepsza ginekolog życia;) no i 18grudnia na podstawowa wizyte mam do niej. Akurat na roczek mojej cory;)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
jak byłam w drugiej ciąży to też bardzo chciałam drugiego chłopca, na co wszyscy się dziwili, że jak to nie chcesz dziewczynki! a ja właśnie nie umiałam sobie wyobrazić tych sukienek, kokardek, różu, itp. Teraz z trzecim, to już sama nie wiem... z kolejnym chłopcem będzie łatwiej (i taniej), a z kolei dziewczynka byłaby nowym doświadczeniem, sama nie wiem. może po prostu dorosłam to bycia mamą dziewczynki ;) (przynajmniej w teorii)
U mnie to samo. Zawsze słyszę, że teraz to pewnie dziewczynka będzie. I zawsze odpowiadam, że ja wolę chłopca. I się zaczyna. Ze jak to można nie chcieć dziewczynki, że każda kobieta chce itp [emoji28]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie to samo. Zawsze słyszę, że teraz to pewnie dziewczynka będzie. I zawsze odpowiadam, że ja wolę chłopca. I się zaczyna. Ze jak to można nie chcieć dziewczynki, że każda kobieta chce itp [emoji28]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
U nas na odwrót chcemy druga dziewczynkę..
Aczkolwiek jak będzie chłopiec to też będziemy się cieszyć, nawet łatwiej z imieniem będzie bo mamy typ w przeciwieństwie do dziewczynki...

Chyba tak to jest że jak ma się dziecko danej płci to chce się przeważnie tą samo bo to "znajome" już jest;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas na odwrót chcemy druga dziewczynkę..
Aczkolwiek jak będzie chłopiec to też będziemy się cieszyć, nawet łatwiej z imieniem będzie bo mamy typ w przeciwieństwie do dziewczynki...

Chyba tak to jest że jak ma się dziecko danej płci to chce się przeważnie tą samo bo to "znajome" już jest;)

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
ja się raczej spotykam z tym, że chce się mieć dzieci obojga płci. no bo przecież trzeba mieć "parkę", tylko nie nikt mi nie umiał wytłumaczyć dlaczego ;)
 
ja się raczej spotykam z tym, że chce się mieć dzieci obojga płci. no bo przecież trzeba mieć "parkę", tylko nie nikt mi nie umiał wytłumaczyć dlaczego ;)
Ja usłyszałam kiedyś że " dopiero jak jest syn i córka to jest pełna rodzina" jak jest po 2ce czy 3ce dzieci tej samej płci to nie...
A durne ludzie powtarzają takie głupoty...

Napisane na Moto G Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na pocieszenie jestem właśnie po wizycie i również byłam bardzo zmartwiona, bo za bardzo nie mam objawów. Z dzidziusiem wszytko w porządku[emoji4] rośnie, rusza się, serduszko bije [emoji4]Pan dr zabronił się stresować i cieszyć się każdym kolejnym dniem [emoji4] właśnie stuknął nam 12 tydzień.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
1511179464-e504372c6d797177-aaaaaa.jpeg


Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry