reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Jakie dawki bierzecie tego magnezu. Mi tez przepisała 500 mg ale ja mam biegunki po tym i to jeszcze gorzej. Mam brać 200 mg ale tez niezbyt z jelitami. Wiec biorę za rada położnej i w sumie w poprzedniej ciąży tez brałam taki proszek co się nazywa Bryophyllum 50 % z weledy ale to w DE maja nie wiem jak w Polsce. On właśnie działa tez na skurcze a nie ma tych skutków ubocznych co magnez


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja mam przepisany ASMAG i biore 3 razy dziennie po 2 tabletki
 
reklama
Jakie dawki bierzecie tego magnezu. Mi tez przepisała 500 mg ale ja mam biegunki po tym i to jeszcze gorzej. Mam brać 200 mg ale tez niezbyt z jelitami. Wiec biorę za rada położnej i w sumie w poprzedniej ciąży tez brałam taki proszek co się nazywa Bryophyllum 50 % z weledy ale to w DE maja nie wiem jak w Polsce. On właśnie działa tez na skurcze a nie ma tych skutków ubocznych co magnez


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

jaką masz formę magnezu? Niektóre rodzaje magnezu powodują biegunki, więc warto zmienić formę magnezu
 
jaką masz formę magnezu? Niektóre rodzaje magnezu powodują biegunki, więc warto zmienić formę magnezu

Mam cytrynian magnezu. Lepszy węglan, jest różnica?


7u229jcg4s0byzyg.png
 
Część dziewczyny,
Włączę sie do dyskusji o bólach. Otóż od jakiegoś czasu pobolewaja mnie kosci, najczęściej w dloniach. Co o tym myslicie? Czy powinnam zacząć suplementowac wapno? Na pewno porozmawiam o tym z położną za dwa dni mam wizyte.
POza tym wczoraj byłam na basanie, niecała godzine i nie przemeczałam sie starałam sie raczej bawić w wodzie a wieczorem tak mnie rozlozylo, ze myślałam ze umre. Wszystkie kosci czułam, zrobiłam sie bardzo ciepła, myślałam, ze to grypa, wiec rumianek, miod, cytryna i niestety paracetamol. Dziś czuje sie calkowicie normalnie i nie wiem co to bylo. Przypomniało mi sie juz taka akcje dwa razy mialam w ciągu ciąży. Pierwszy raz całkiem na poczatku ciazy, gdzie dzień przelezalam w łóżku, a na drugi dzień byłam ok. Czy któraś z was takie cos przechodzila?

nzjddqk3g9zni0wq.png
 
Wlasnie jestem po usg polowkowym wszystko jest dobrze tylko....pani dr. nie dopatrzyla sie nerek.....powiedziala, ze moze akurat maly zrobil siku i dlatego nie widac. A moze to wina sprzetu i polzenia maluszka... pani dr. podchodzilado usg 2 razy bo maly lezal tylem i nie dal sie dobrze obejrzec.... juz wariuje wiem ze na nfz nie dostane szybko terminu na usg wiec pojde prywatnie w sprawie tych nerek... Boze drogi tak bardzo ie boje, ze moge stracic mojego synka... tylko jego mam na tym swiecie....
 
Wlasnie jestem po usg polowkowym wszystko jest dobrze tylko....pani dr. nie dopatrzyla sie nerek.....powiedziala, ze moze akurat maly zrobil siku i dlatego nie widac. A moze to wina sprzetu i polzenia maluszka... pani dr. podchodzilado usg 2 razy bo maly lezal tylem i nie dal sie dobrze obejrzec.... juz wariuje wiem ze na nfz nie dostane szybko terminu na usg wiec pojde prywatnie w sprawie tych nerek... Boze drogi tak bardzo ie boje, ze moge stracic mojego synka... tylko jego mam na tym swiecie....

Nie martw sie pojdz prywatnie oni maja owiele lepszy sprzet ja od poczatku coazy chodze prywatnie na dziecku i jego zdrowiu nie bede oszczedzac odkladam sobie na wizyte przez caly miesiac i chodze bedzie wszystko dobrze.. jakby lekarz widzial cos niepokojacego to by cie odrazu skietowal na powtorzenie...
 
Wlasnie jestem po usg polowkowym wszystko jest dobrze tylko....pani dr. nie dopatrzyla sie nerek.....powiedziala, ze moze akurat maly zrobil siku i dlatego nie widac. A moze to wina sprzetu i polzenia maluszka... pani dr. podchodzilado usg 2 razy bo maly lezal tylem i nie dal sie dobrze obejrzec.... juz wariuje wiem ze na nfz nie dostane szybko terminu na usg wiec pojde prywatnie w sprawie tych nerek... Boze drogi tak bardzo ie boje, ze moge stracic mojego synka... tylko jego mam na tym swiecie....
U mnie prywatnie na genetycznym tez nie widzial nerek bo niby siusiu zrobil

 
Dziewczyny macie jakies sprawdzone sposoby na przeziebienie w ciazy czy lepiej leciec z byle katarem do lekarza?
Od rana kicham jak szalona a to juz umnie wiadomo ze jutro mnie polamie gardlo juz tez zaczyna mnie bolec :(
 
reklama
Dziewczyny macie jakies sprawdzone sposoby na przeziebienie w ciazy czy lepiej leciec z byle katarem do lekarza?
Od rana kicham jak szalona a to juz umnie wiadomo ze jutro mnie polamie gardlo juz tez zaczyna mnie bolec :(
Hello! U mnie też się zaczęło, chyba się załatwiłam porannym mroźnym spacerem. Narazie tylko katar i kichanie. Teraz piję herbatę z cytryną i imbirem i zjadłam kanapkę z czosnkiem. Jedz miód, najlepiej po łyżeczce. Nie dodawaj do herbaty gorącej, bo straci właściwości. Polecam jeszcze sok malinowy i jeżynowy. Mnie się dziś nie chce do piwnicy zejść, a męża nie ma. No i wygrzewka pod kocem z termoforem. A synuś mi właśnie Alladyna czyta[emoji4]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry