reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Hej siedzę na poczekalni, prawie godzina opóźnienia...strasznie się boję [emoji33]

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja sie denerwowalam zupelnie niepotrzebnie bo serducho jest....spokojnie kochana będzie dobrze :*
Moja corka wazyla 4200. Az sie boje co bedzie teraz, bo mowia, ze drugie dziecko zwykle rodzi sie wieksze[emoji53]

0d1yskjo72vqgv4p.png

mhsvvcqgy72d4kw0.png

Aniołek[*]8.08.2017
Nie strasz :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
 
Moja corka wazyla 4200. Az sie boje co bedzie teraz, bo mowia, ze drugie dziecko zwykle rodzi sie wieksze[emoji53]

0d1yskjo72vqgv4p.png

mhsvvcqgy72d4kw0.png

Aniołek[*]8.08.2017
Chyba nie ma reguły, bo corka pierwsza 3350, a syn miał 2750.

To ja miałam 2300 a brat 2200 bliźniak :) i donoszeni, mama nas naturalnie rodziła :) więc jak na cIążę blizniacza to super :)
 
Chyba nie ma reguły, bo corka pierwsza 3350, a syn miał 2750.

To ja miałam 2300 a brat 2200 bliźniak :) i donoszeni, mama nas naturalnie rodziła :) więc jak na cIążę blizniacza to super :)
No jak na blizniaki to wagi fajne. Moja znajoma urodzila trojaczki pi 2 kilo [emoji5]

To mnie pocieszylas. Licze na to, ze to dziecie sie tak nie spasie [emoji6]

0d1yskjo72vqgv4p.png

mhsvvcqgy72d4kw0.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Moj Michas w 23 tygodniu wazyl 570 gramow. Duzo jak na ten tydzien, ale i tak nie byl dosc dojrzaly, aby dac rade.
Najmniejsze wczesniaki jak znam-mialam okazje z nimi pracowac to dwie dziewczynki z 25 tygodnia. Jedna 770 gramow a druga 800gramow.
 
Moj Michas w 23 tygodniu wazyl 570 gramow. Duzo jak na ten tydzien, ale i tak nie byl dosc dojrzaly, aby dac rade.
Najmniejsze wczesniaki jak znam-mialam okazje z nimi pracowac to dwie dziewczynki z 25 tygodnia. Jedna 770 gramow a druga 800gramow.
Ojj....drobnoutkie bardzo pewnie?
Czytalam ostatnio artykul że najmniejszy uratowany.wcześniak był z 21 tygodnia [emoji33]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry