reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mdłości i inne kwiatki

Tak to tez omeprazol. Ale mowil, ze to w ostatecznosci i nie na stale, a doraznie. No i po 12tc. Ja jednak postsram sie nie brac.
A ten Gaviscon jest mietowy?

0d1yskjo72vqgv4p.png

mhsvvcqgy72d4kw0.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Gaviscon jest miętowy. Taka przyjemna delikatna mięta. Jak masz możliwośc boerz syrop a nie tabletki. Jak koedyś wzięłam tabletki to nie za fajne byly, takie klejące i glutowate po rozgryzieniu a syropek to raz dwa przez gardlo przeleci i smak nawet się chwile utrzymuje i tak milutko chlodzi przez chwile przelyk.

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
 
Oj to nie dam rady. Nie znosze miety [emoji20] Pozostaje mi tylko to Rennie. Ewentulanie ten nowy lek co zalecil.

0d1yskjo72vqgv4p.png

mhsvvcqgy72d4kw0.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
No to szkoda bo Gaviscon naprawde łagodzi objawy szybciej niż rennie. To Tobie tylko rennie owocowe zostaje bidulko

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
 
Hej, a dolega wam ból brzucha? W pierszej ciąży,pierwszym trymestrze mialam go niemal codziennie..bolalo mnie w podbrzuszu ale przetrwałam bez ani jednej tabletki.
Teraz boli nieco wyzej i ciężko było w pracy wytrzymać. Nie chcialabym jechać codziennie na tabletkach zeby dawać radę pracować. Macie na to jakiś sposób ? Coś zdrowo-przeciwbolowego? :)

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, a dolega wam ból brzucha? W pierszej ciąży,pierwszym trymestrze mialam go niemal codziennie..bolalo mnie w podbrzuszu ale przetrwałam bez ani jednej tabletki.
Teraz boli nieco wyzej i ciężko było w pracy wytrzymać. Nie chcialabym jechać codziennie na tabletkach zeby dawać radę pracować. Macie na to jakiś sposób ? Coś zdrowo-przeciwbolowego? :)

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Na ból podbrzusza jesli jest dokuczliwy mozna wziąć nospę.

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
 
Na ból podbrzusza jesli jest dokuczliwy mozna wziąć nospę.

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
Mój niestety jest tylko mam straszy awers do brania tabletek (tych niedotyczacych bezposrednio ciąży) i jakoś nie jestem przekonana by je brać. Nospa jest nieszkodliwa w wiekszej ilosci ? W sensie gdybym miala brać ją przez 5 dni w tyg?
Niestety nie jestem jeszcze wpisana do lekarza i nie mam jak wypytac. Planuje w przyszlym tygodniu prywatnie się wybrać bo mam małe zawirowanie z ubezpieczeniem :/

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój niestety jest tylko mam straszy awers do brania tabletek (tych niedotyczacych bezposrednio ciąży) i jakoś nie jestem przekonana by je brać. Nospa jest nieszkodliwa w wiekszej ilosci ? W sensie gdybym miala brać ją przez 5 dni w tyg?
Niestety nie jestem jeszcze wpisana do lekarza i nie mam jak wypytac. Planuje w przyszlym tygodniu prywatnie się wybrać bo mam małe zawirowanie z ubezpieczeniem :/

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nospę forte bralam codziennie po 2 albo 3 razy dziennie od ok 20 tygodnia az do 38 tygodnia. Dziecko zdrowe. Fakt, nie wiem jak to na wczesną ciaze oddzialuje, ale raz wzielam jedna tabletke bo mnie okrutnie podbrzusze pobolewalo ale to bylo kawal czasu przed piereszą wizyta i teraz juz jest ok.

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem w 11 t 5 dniu :) Termin na początek lipca. Miałam już bóle żołądka, lekkie mdłości wieczorem - ale przeszły po tabletkach Prevomit, polecam na nudności!
Mnie z kolei męczy strasznie zgaga :( prawie codziennie, biorę renni i gaviscon - potwierdzam, trochę pomagają ale bez szału niestety. Myślicie że zgaga minie czy tak będzie męczyć już do konca ciąży?
 
Do góry