reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ogromne gratulacje dla OLI i IWONKI super dziewczyny ze sie udalo

U mnie sie sprawdzilo ze syn bedzie :yes:
Pogoda do kitu ale humorek mi dopisuje.Uciekam wpadne wieczorkiem.
 
reklama
Dzień doberek!

U mnie dziś pogoda do bani....siedzimy w domu i już dostaję świra...... Jędrek też..... chyba ma już dość, bo przechodzi sam siebie :baffled::baffled::baffled: teraz włączyłam mu bajkę bo pomysłów już mi brakuje jak urozmaicić ten czas spędzony w domu....

Ola K GRATULUJĘ! Ale super...... dużo zdrówka teraz życzę....

Oj rozciąża nam się wąteczek :tak::tak::tak:

Życzę miłego popołudnia.

Ps. Tabelka sprawdziła mi się :tak: wyszedł syn.
 
Iwonka2006 i Olak... gratulacje!!!! oby było bez mdłości i wywoływania babci klozetowej:-Dale nie bedzie źle

U mnie też leje dzieciaki zmokły po kościele wszystko sie suszy pali sie w centralnym to ciepełko w domciu aż milusio nie chce sie nigdzie wychodzić
Teść porwał mojego chłopa w podróż wieć niedziela sama z dziećmi nam mija:wściekła/y:zreszta jak prawie każda ale upiekłam pycha ciasto dzieci sie ciesza wiec objadamy sie slodkościami :-):tak:jakaś rekopensata musi być:happy:

Pozdrawiam i życze miłego niedzielnego popołudnia
 
Dziekuje jeszcze raz dziewczyny za gratulacje:-):-):-)
Sluchajcie moje dziecko ma dzis znow caly dzien biegunke,czy to mozliwe ze to od zebow nadal:confused:to juz sie ciagnie 4 dni:szok:
My bylismy teraz w wielkim centrum handlowym,a raczej w skupisku roznych marketow na jednym terenie w M1 chcialam kupic kilka rzeczy ale nie dalo sie bo takie tlumy:szok::szok::szok::szok:pomyslalam ze pojdziemy moze choc do IKEA cos zjesc ale na ponad godzine stania byla kolejka:baffled:wszyscy na obiedzie w IKEA:tak::-):-):-)Tak wiec wrocilismy zmeczeni,glodni i nic nie kupilam:no:
teraz robie obiadek pozny w domku i tescie maja zaraz wpasc na chwilke:happy:
 
Iwonka mój mały też często ma biegunkę na zęby i ciągnie się kilka dni a pani doktor zawsze każe dużo poić zeby się nieodwodnił, lekkostrawne jedzonko i czasem daję taki syrop Nifuroksazyd
 
IWONKA to rzeczywiscie moze byc przyczyna zabkow. Ja Kubusiowi przy biegunce dawalam FLORIDRAL ktory jest polacany przy ostrej i dlugotrwalej biegunce i uzupelnia mineraly elektrolity i bakterie. Ten preparat nawadnia organizm i zwalcza w jakims stopniu biegunke. Tylko dzieki niemu moj maly sie nie odwodnil:tak::tak: Jedyna wada jest taka ze jest on na recepte, ale polecam:tak:. Zdrowka dla Vanesski.:-)

Ja juz ide lulac - dobranoc:-)
 
Hej Lasencje:-)
Iwonka radzę iść do lekarza dla pewności bo mogą to być faktycznie ząbki a może być to jakiś wirus bo teraz tego pełno :wściekła/y:mojej kumeli dzieci były w szpitalu przez to:no::no: wiem że Cię nie pocieszyłam ale lepiej poradzić się lekarza niż mieć dziecko w szpitalu:-(
Ola K gratuluję:-D:-D dużo zdrówka na te 9 miesięcy:tak:

U Nas nic nowego poza tym że jestem chora:no::no:
gorączki na razie nie mam ;-) tylko mnie kasła:no:

Buziam Was mocno i życzę spokojnej nocki:-D
 
No zobacze jutro,ale mysle ze to raczej zabki a nie jakis wirus bo tak to wszystko jest ok.Jutro zadzwonie do mojej doktorki i sie spytam co robic.Na szczescie to duzo pije moje dziecko:tak::-):-):-)
Boli mnie brzch i zoladek i mam zgage:eek:Zimno mi jest bo i wogole w domu jest chlodno:dry:ide zaraz do lozeczka sie grzac:tak::-)
 
reklama
Rany a jesli to salmonella objawami jest bol brzucha,goraczka,biebunka,czasem wymioty.Nie wiem czy brzuch ja boli,mowi ze nie ale czy ona rozumie co to znaczy boli.Nie jest marudna,goraczke miala przez dwa dni,teraz juz nie ma od dwoch dni.Wymiotow tez nie ma ale bylo zdazenie ze oblizala widelec po surowym jajku..i teraz jestem w szoku
 
Do góry