reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Jest z nami.. Kacper jest z nami! 3,2kg. Musiała być zrobiona cesarka. NIGDY WIĘCEJ NIE WYBIORE SZPITALA NA POLNEJ!! NIGDY NIGDY NIGDY! Choćbym miał swoje życie oddać więcej tam moja kobieta w ciąży nie trafi!

Zdrowy, piękny i taki kochany! To jest cud! Nie da się tego opisać.
 
reklama
Jest z nami.. Kacper jest z nami! 3,2kg. Musiała być zrobiona cesarka. NIGDY WIĘCEJ NIE WYBIORE SZPITALA NA POLNEJ!! NIGDY NIGDY NIGDY! Choćbym miał swoje życie oddać więcej tam moja kobieta w ciąży nie trafi!

Zdrowy, piękny i taki kochany! To jest cud! Nie da się tego opisać.
Gratulacje!!! Musisz byc bardzo dumny z zony. Dala rade!! Teraz musisz ja wesprzec bo przeszla porod 2w1.'dlugo rodzila naturalnie a ostatecznie ja pocieli wiec jest podwojnie wymeczona.

Zdrowia dla was, szczegolnie dla synka :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Opisze Wam scenerię.. Poród który miał być łatwy i przyjemny. Szyjka miękka i rozwarta.. Bóle.. Kilku godzinne skurcze podchodzące pod 180, skurcze parte!! Wody z krwią lejące się z pochwy. Kilkukrotne badanie gastroskopi przez pochwe bo żadnemu lekarzowi nie wychodziło i tylko ten z długim stażem zdziałał "cuda". Płacz, skurcze tłumione gazem rozweselającym, tłumione środkami dożylnymi, godzinny prysznic w gorącej wodzie by pomóc... mimo skurczy mocnych powodujących aż kładzenie się z bólu z pozycji pionowej brak interwencji, mimo że wszędzie widziałem narzędzia metalowe i krew, skrzep wody itp itd.. ludzie nie da się tego opisać !!!! wyglądalo to tak jakby moja kobieta miała przeprowadzone egzorcyzmy!! moja kobieta błagała o ulgę. Usłyszała, że jak dostanie przeciwbólową to urodzi za 2 dni. Kur.. tego się nie da opisać.. Mówie, czy nie można cesarki bo ona się męczy. Mimo partych skurczy mały nie chciał wyjść a rozwarcie 10cm. Ja nad łóżkiem naćpanej kobiety mówie, że wszystko jest ok i że zaraz rodzi wiedząć że to nie prawda. "cesarka tutaj nie jest potrzebna" a po 2 godzinach i tak ją zrobili!!! nie wybacze im tego bólu który zniosła moja kobieta.. syn jest zdrowy i śliczny. Ale to co widziałem.. Wierzcie mi horror. Wolałbym zdechnąć niż przeżyć to raz jeszcze. Kobieta nie chce nigdy więcej rodzić naturalnie. Ona błagała, płakała, prawie mdlała i jej wzrok mnie zwyczajnie łamał... nigdy więcej POLNEJ W POZNANIU!
 
Mały jest tak kochany i grzeczniutki, że określe go chyba mianem cudu świata. Grzecznie je, tuli się i zasypia. Czasem popłacze, ale pogładzi się po policzku i zasypia. Coś pięknego!!! Jak u Was z ciążami przenoszonymi. Coś ruszyło?
 
Mały jest tak kochany i grzeczniutki, że określe go chyba mianem cudu świata. Grzecznie je, tuli się i zasypia. Czasem popłacze, ale pogładzi się po policzku i zasypia. Coś pięknego!!! Jak u Was z ciążami przenoszonymi. Coś ruszyło?
Dla kazdego rodzica dziecko kwst cudem.swiata ;) Ja tak o swoim mysle.
A co do przenoszonych to nie wiem, ja rodzilam sporo przed terminem :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry