adansonia
Fanka BB :)
- Dołączył(a)
- 22 Marzec 2017
- Postów
- 1 474
Niestety tylko dwa się udało pobracNo tak @adansonia - pięknych, dojrzałych jajek.
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Niestety tylko dwa się udało pobracNo tak @adansonia - pięknych, dojrzałych jajek.
No to dalej leniwa KrólowaCrinone mam zabarwiony i on zatrzymuje plamienie tak, że ja go nie widzę, aż tyle na zewnątrz. Ale wewnątrz jest. Dlatego dalej mam dbać o siebie![]()
Trójka dzieciaczków to super wynikDzwoniłam do labu z 5 zapłodnionych zarodki udało się zamrozić 2, 3 przestały się dzielić w 3 dobie. Mamy dwie zamrożone blastki i jeden ten co mam w brzuchu [emoji6]
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No i masz rację, czyli odpoczywaj teraz i nadrabiaj zaległości książkowe :-))Z USG 8t6dc a z OM 8t4dc. Następna wizyta prawie za miesiąc... Długo,ale doszłam do wniosku, że skoro jest wszystko dobrze to trzeba się cieszyć tym co mamy![]()
Cudownie !! Gratuluję !Witajcie dwa dni temu pisałam.czy Możliwe jest ze test owulacyjny może wykryć ciążę i dziś zrobiłam test ciążowy ciążowy i on też wyszedł pozytywny po 5 latach doczekaliśmy cudu i te dziewczyny którym.się jescze nie udało na pewno się uda .trzymam mocno kciuki za was wszystko bo podczytywalam.was od roku . Dużo mi to pomogło bo z psychiką już było ciężko.a forum i czytanie waszych historii ja odbudowalo
Ale extra!! Nie no ja wierzyłam od początku w ten Wigilijny cud!!Wigilijny cod jednak jest beta 1877![]()
Mnie się za każdym razem pytają czy potrzebuję czy nie ;-)Rozumiem.Moja lekarka zrobiła oczy jak 5 złoty jak poprosiłam, żeby mi dała zwolnienie przy kolejnym transferze. Ostatecznie się zgodziła, że da mi na kilka dni ale jak będzie to nie wiem, bo to dopiero w drugiej połowie stycznia.
![]()
Aby były dobre jakościowo! Zapładniacie już?? Ile miałaś po wcześniejszych punkcjach??Niestety tylko dwa się udało pobrac![]()
Witajcie dwa dni temu pisałam.czy Możliwe jest ze test owulacyjny może wykryć ciążę i dziś zrobiłam test ciążowy ciążowy i on też wyszedł pozytywny po 5 latach doczekaliśmy cudu i te dziewczyny którym.się jescze nie udało na pewno się uda .trzymam mocno kciuki za was wszystko bo podczytywalam.was od roku . Dużo mi to pomogło bo z psychiką już było ciężko.a forum i czytanie waszych historii ja odbudowalo