reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska na teście

Sylvie88

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2016
Postów
43
Witam to mój 4 dzień spoznienia okresu zrobiłam 2 testy przed chwilką bo nie wytrzymałam i chyba jest tam blada kreska, proszę o opinię bo nie wiem czy nie mam przewidzeń.
 

Załączniki

  • 20171214_173303.jpg
    20171214_173303.jpg
    666,8 KB · Wyświetleń: 3 080
reklama
Jest pęcherzyk a w środku żółtkowy czyli nie długo powinien być widoczny zarodek. Za tydzień kolejna wizyta i wtedy jak już będzie widoczny zarodek wszystkie badania
U mnie tak właśnie było, najpierw pęcherzyk, tydzień później pęcherzyk z zoltkowym, 9dni pozniej zarodek i serduszko :) daj znać po wizycie. Trzymam kciuki :)
 
reklama
Dziewczyny a co jesli miesiączka spóźnia się 11 dni, dwa testy apteczne negatywne, przedwczoraj robiłam betę wynik 2.0 . Idę do gina zobacze co powie ale ciaza to raczej nie jest ?
W moin przypadku pęcherzyki było juz widać w 5 tyg, po około tygodniu od spóźniajacego się okresu. Więc jeżeli jesteś w ciąży to powinno być już coś widać na usg. Ale jeżeli taka mała beta to raczej trudno tu mówić o ciąży. Idź do gina i upewnij się :-)
@Lilkamandarynka99 i jak, przeszło choróbsko?
 
Ja brałam antykoncepty tylko 3 miesiące, a i tak po odstawieniu mój okres trwał 1 dzień, potem jeden dzień przerwy i później znowu okres. Wiec takie rozregulowanie jak u Ciebie jest chyba możliwe. Zrób badanie w laboratorium bthcg i będziesz mieć pewność czy jesteś w ciąży czy nie.
 
reklama
Do góry