reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Właśnie wróciłam z obiadku na mieście :) z racji tego że dziś święto postanowiliśmy świętować i nie gotować :D pojechaliśmy do knajpy znajomego (orientuj się - we Wrocławiu - gdyby ktoś był - polecam) na pyszne jedzonko :-) zamówiłam sobie zupke limonkowo - ostrą z krewetkami i nudlami mmmm była pyszna :)
1515250541-198a4e2561c77455-aaaaaa.jpeg

A mój Michał wziął nudle z wołowiną i warzywami :) z czego połowę mu zjadłam :D
1515250640-99d25a42ff6cf9ac-aaaaaa.jpeg
nie wiem jak wy ale ja uwielbiam kuchnie azjatycką :) po tym wszystkim zjadłam loda z mc Donalds :D i jestem zadowolona :) mój pojechał teraz na saunę a ja wzięłam się za prasowanie :)

p19u3e3kht9rtsit.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Właśnie wróciłam z obiadku na mieście :) z racji tego że dziś święto postanowiliśmy świętować i nie gotować :D pojechaliśmy do knajpy znajomego (orientuj się - we Wrocławiu - gdyby ktoś był - polecam) na pyszne jedzonko :-) zamówiłam sobie zupke limonkowo - ostrą z krewetkami i nudlami mmmm była pyszna :)
1515250541-198a4e2561c77455-aaaaaa.jpeg

A mój Michał wziął nudle z wołowiną i warzywami :) z czego połowę mu zjadłam :D
1515250640-99d25a42ff6cf9ac-aaaaaa.jpeg
nie wiem jak wy ale ja uwielbiam kuchnie azjatycką :) po tym wszystkim zjadłam loda z mc Donalds :D i jestem zadowolona :) mój pojechał teraz na saunę a ja wzięłam się za prasowanie :)

p19u3e3kht9rtsit.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Ja kiedyś słyszalam że w ciąży nie są wskazane owoce morza :-/ale ile w tym prawdy..
 
@oliwiapatrycja nie martwię się, krewetki były dobrze wysmażone także myślę że nic mi nie będzie, to w końcu rybka :) pilnuje tego co jem :) ale dzięki aaaa i z tego co się orientuję to akurat krewetki można jeść bez problemu :)

p19u3e3kht9rtsit.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Witam się z Wami ponownie [emoji11]
Ja już trochę lepiej można by powiedzieć, ale wczoraj się dowiedziałam, że koleżanka z pracy jest dokładnie w tej samej sytuacji co ja :( tylko ja miałam zabieg w piątek, a ona w sobotę minęłysmy się na oddziale [emoji33] ale chciałabym Was zapytać o coś innego bo jednak z czasem człowiek myśli bardziej trzeźwo i decyzja moja jest taka, że do pracy zamierzam wrócić, chciałabym jeszcze od mojego ginekologa miesiąc zwolnienia i później powrót do pracy tylko zastanawia mnie jedno jeżeli np. uda mi się zajść w ciążę w pierwszym czy drugim cyklu po powrocie do pracy (teraz też zaszłam szybko) to czy normalnie zwolnienie będzie mi się liczyło od początku ? Bo dużo czytalam, że jeśli przerwa jest krótsza niż 60 dni to sumują okresy i później można się starać o zasiłek rehabilitacyjny czy coś takiego, dla mnie to czarna magia może któraś z Was orientuje się w temacie albo chociaż wie gdzie mogłabym się dowiedzieć coś więcej w tym temacie :)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
Hej malenka [emoji8] myslalam ostatnio co u Ciebie i czemu sie nje odzywasz tak dlugo.

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie od godz nic nie boli jesteśmy same z córka wiec zrobiłam nam szybki deser w termomixie płynny karmel jakie to dobre a jakie słodkie [emoji23] z racji ze nie słodzę nic jem bombę cukrowa
1515252575-e9d4fd9a575a8c09-aaaaaa.jpeg
1515252591-e29826874da97ad6-aaaaaa.jpeg



16udyx8di9hvrs5t.png
 
@oliwiapatrycja nie martwię się, krewetki były dobrze wysmażone także myślę że nic mi nie będzie, to w końcu rybka :) pilnuje tego co jem :) ale dzięki aaaa i z tego co się orientuję to akurat krewetki można jeść bez problemu :)

p19u3e3kht9rtsit.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3


też tak słyszałam , najważniejsze żeby nie było surowe a jak już są smażone albo gotowane to można spokojnie jeść :)
 
reklama
Dziewczyny mam trochęgłupie pytanie. Załóżmy że wybrałam już szpital w którym chcę rodzić. i co teraz? :D Mam nie wiem jakoś się zapisać że chce tam rodzić, czy jak zacznę rodzić to po prostu tam jechać? :D
 
Do góry