reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Macmiror 500 - w ciąży

Dołączył(a)
8 Styczeń 2018
Postów
2
Hej,
Mam do Was pytanie czy, któraś z Was w ciąży przyjmowała ten lek ? Jestem w 25 tyg ciąży prawie 26. Dzisiaj miałam wizytę u ginekologa, miałam objawy typu kłucie w pochwie i lekkie czasami swędzenie. Lekarka stwierdziła że mogę zaczynać mieć infekcję, grzybice i zapisała ten lek 8 tab dopochwowo. Ale jak to ja ...naczytałam się o leku i zaczynam się bać czy nie zaszkodzi dzidzi.
Proszę o pomoc czy, któraś z Was go brała i wszystko było lub jest ok ?
 
reklama
Ja miałam przez luteine infekcje i raz dostałam gynalgin w maści do aplikacji i tam też dużo skutków ubocznych oni muszą o tym pisać.
Pomogło
A potem lekarz mi przepisywal bo dalej lapalam od luteiny pimafucin dla mnie rewelacja bo jednej globulce jak ręką odjal zawsze :)
Fajnie się je aplikowalo bo były w kształcie naboju z wosku hahaha i nie przenikaly przez błony śluzowe więc bezpieczne :)
Ale w ciąży dużo leków które bierzemy czasem ma skutki uboczne na ulotce
 
Ja miałam przez luteine infekcje i raz dostałam gynalgin w maści do aplikacji i tam też dużo skutków ubocznych oni muszą o tym pisać.
Pomogło
A potem lekarz mi przepisywal bo dalej lapalam od luteiny pimafucin dla mnie rewelacja bo jednej globulce jak ręką odjal zawsze :)
Fajnie się je aplikowalo bo były w kształcie naboju z wosku hahaha i nie przenikaly przez błony śluzowe więc bezpieczne :)
Ale w ciąży dużo leków które bierzemy czasem ma skutki uboczne na ulotce

Kurczę ja to jestem straszna panikara, całą ciąże znaczy do 26 tyg nic nie brałam, wole umierać w bólem głowy niż zwykły paracetamol zażyć .... Teraz ta infekcja .... która dopiero co sie zaczyna pojawiać eh. Ten Macmiror 500 ma kształt takiego cukierka grubego w kolorze karmelowym podobnym do żelki
 
No to jak się tak boisz to powiedz zeby dała pimafucin:)
Ja jak nie mogłam z boli wytrzymać to wzięłam apap może z 3 razy ;)
 
Ja brałam ten lek przed swietami, bo mialam infekcje grzybiczna.. tak w nocy pieklo, swedzialo ze nie moglam usiedziec, nie mowiac juz o lezeniu. Wzielam 8 globulek i wszystko przeszlo :) Do teraz wszystko jest ok, a w piatek zaczynamy 20 tydz. :)

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry