reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Nie ma sprawy :)
później mogę podrzucić trochę takich pomysłów z dużą ilością żelaza - mięsa nie jem od jakiś 4 lat, w między czasie oddałam parę litrów krwi, przebiegłam co najmniej 6 tys. km (raczej więcej), a hemoglobinę bez suplementacji miałam ostatnio 14,8 (norma 11-15,5), więc - chyba dieta działa ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
Super! Bardzo Ci dziękuję :-*
 
reklama
Nie ma sprawy :)
później mogę podrzucić trochę takich pomysłów z dużą ilością żelaza - mięsa nie jem od jakiś 4 lat, w między czasie oddałam parę litrów krwi, przebiegłam co najmniej 6 tys. km (raczej więcej), a hemoglobinę bez suplementacji miałam ostatnio 14,8 (norma 11-15,5), więc - chyba dieta działa ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
Ja też bym chętnie skorzystała z tych przepisów :) Od lat walczę z anemią, także chętnie popróbuję
 
No to ja też mam historię z wczoraj na dowód, że mózg w ciąży pracuje inaczej. Chciałam umyć twarz żelem peelingujacym. Biorę tubkę, wyciskam i już przykładam, nagle stop. Ten żel inaczej pachniał! Patrzę na tubkę - pumeks w kremie. Tak, że tego... ;)

p19uqqmzxqi22hcj.png

Oczyściłabyś chyba do końca ciąży :D

Nie ma sprawy :)
później mogę podrzucić trochę takich pomysłów z dużą ilością żelaza - mięsa nie jem od jakiś 4 lat, w między czasie oddałam parę litrów krwi, przebiegłam co najmniej 6 tys. km (raczej więcej), a hemoglobinę bez suplementacji miałam ostatnio 14,8 (norma 11-15,5), więc - chyba dieta działa ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png

Oooo ja też poproszę.. u mnie też krew słaba :/

Babyboom ma swoj sklep internetowy. Nie wiedzialam :p

Tak? Też nie wiedziałam. I co sprzedają? Albo podrzuć linka :)
 
Ja też bym chętnie skorzystała z tych przepisów :) Od lat walczę z anemią, także chętnie popróbuję
Ja polecam koktajl: pęczek natki pietruszki, kiwi, banan dla smaku, trochę soku z cytryny albo pół pomarańczy, zmielone siemię lniane. Tak sobie podnosiłam poziom żelaza w poprzedniej ciąży. Teraz też czasem robię, nawet mój niemowlak uwielbia.
 
Melduję się po wizycie :) wszystko dobrze :) Dzidzia ma 10 cm :) Dalej jest chłopiec :) Ledwo udało się zmierzyć bo teraz już podobno dziecka się nie wierzy a liczy się waga. Niestety nie mam fotki bo myślałam, że mi drukuje więc już się nie upominałam a okazało się, że drukował do kartoteki taki wydruk z pomiarami, no trudno jakoś przeżyje :) Termin wychodzi mi na tą chwilę na 7 lipca, czyli w naszą rocznicę [emoji173] Lekarz zmierzył maluszka.
BPD - 3,2cm szerokość główki
AC - 10,3cm obwód brzuszka

FL - 1,5cm długość kości udowej
Waga 148g


Oczywiście musiałam wstąpić do Lidla :D kupiłam dwupak body i koszulkę. Zakochałam się w tych łatach na koszulce [emoji7]
Zobacz załącznik 835591Zobacz załącznik 835592

Gratulacje super !!!


16udyx8di9hvrs5t.png
 
reklama
Do góry