reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

To jest najlepsze - zaden. Tydzien wczesniej dowiedziala sie o ciazy (decyzja M, zeby tyle zwlekac). Niby ok, ucieszyla sie. No i po tyg zadzwonila i zrobila mi awanture, ze jestem okropna synowa, ze jak smialam jej nie powiedziec wczesniej i ze co to za brak zaufania. Ja sie nie odezwalam, bo po wykrzyczeniu tego sie rozlaczyla. Powiedzialam potem M, ze nie pozwole nikomu tak do mnie mowic. Zadzwonil i ja opieprzyl, ze jak smie mnie denerwowac w ciazy. Probowala potem do mnie zadzwonic, a ja nie odebralam telefonu kilkakrotnie. No i sie obrazila za to, ze ja smialam sie obrazic [emoji38]
Zenujace, ale jak pisalam - koniec koncow nie zaluje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Przecież to Twoja i M decyzja kiedy komu powiecie. Niech się cieszy, ze jej powiedzieliście bo dłużej mogliście trzymać w tajemnicy.
 
reklama
To jest najlepsze - zaden. Tydzien wczesniej dowiedziala sie o ciazy (decyzja M, zeby tyle zwlekac). Niby ok, ucieszyla sie. No i po tyg zadzwonila i zrobila mi awanture, ze jestem okropna synowa, ze jak smialam jej nie powiedziec wczesniej i ze co to za brak zaufania. Ja sie nie odezwalam, bo po wykrzyczeniu tego sie rozlaczyla. Powiedzialam potem M, ze nie pozwole nikomu tak do mnie mowic. Zadzwonil i ja opieprzyl, ze jak smie mnie denerwowac w ciazy. Probowala potem do mnie zadzwonic, a ja nie odebralam telefonu kilkakrotnie. No i sie obrazila za to, ze ja smialam sie obrazic [emoji38]
Zenujace, ale jak pisalam - koniec koncow nie zaluje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jeszcze tak dodam to jak mojej teściowej ktoś się zapytał czy się cieszy, ze jestem w ciąży to powiedziała, ze jeszcze za wcześniej bo muszę te ciąże donosić. :wściekła/y: To jakoś w 10 tc było.
 
Ropuszko Ropuszko powodzenia dzisiaj!!! Dajcie czadu dziewczyny. Usciskaj Sarunie od nas [emoji8][emoji8][emoji8] ale zazdroszcze,ze to juz dzis ja przytulisz!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jeszcze tak dodam to jak mojej teściowej ktoś się zapytał czy się cieszy, ze jestem w ciąży to powiedziała, ze jeszcze za wcześniej bo muszę te ciąże donosić. :wściekła/y: To jakoś w 10 tc było.

To teraz sie zastanawiam czy przypadkiem My tej samej teściowej nie mamy. Wprawdzie tak nie powiedziała ale mam wrażenie ze cały czas tak myśli [emoji17]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Nieźle., to masz teściowa niezle ziolko [emoji53] [emoji37] ... To moja to teraz też i ciuszki kupi pod mój gust bo wie jaki mam i że jak mi się nie spidoba to nie założę i zawsze że strachem mi pokazuje [emoji23] , i pampersy przywiezie... Więc ja nie mogę narzekać

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
A za często Was bie odwiedza? Moja z zakupami to niezbyt mój gust,kupuje zawsze aby było najwięcej i najtaniej :/ co mnie strasznie złości... ale za to dzwoni w kółko,i mam obawy że po porodzie to prawie zamieszka z nami :/
 
To jest najlepsze - zaden. Tydzien wczesniej dowiedziala sie o ciazy (decyzja M, zeby tyle zwlekac). Niby ok, ucieszyla sie. No i po tyg zadzwonila i zrobila mi awanture, ze jestem okropna synowa, ze jak smialam jej nie powiedziec wczesniej i ze co to za brak zaufania. Ja sie nie odezwalam, bo po wykrzyczeniu tego sie rozlaczyla. Powiedzialam potem M, ze nie pozwole nikomu tak do mnie mowic. Zadzwonil i ja opieprzyl, ze jak smie mnie denerwowac w ciazy. Probowala potem do mnie zadzwonic, a ja nie odebralam telefonu kilkakrotnie. No i sie obrazila za to, ze ja smialam sie obrazic [emoji38]
Zenujace, ale jak pisalam - koniec koncow nie zaluje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Śmieszna sytuacja :d
Skoro nie chce wnuczki widziec to szkoda, bo nawet jak wy jestescie obrazone (slusznie czy nie) to jednak jej wnusia...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To moja się mnie tak boi że nie odważyła by się na takie coś. Nam teście powiedzieli ze dadzą na wózek ale sami mamy wybrać. Do dziś teściowa nie kupi nic co jej się podoba tylko takie ciuszki co mi się spodobaja

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nad swoją pracuję i na wózek też mają nam dac :-D ale mniejsze rzeczy na pewno sama zafunduje...
 
reklama
Jeszcze tak dodam to jak mojej teściowej ktoś się zapytał czy się cieszy, ze jestem w ciąży to powiedziała, ze jeszcze za wcześniej bo muszę te ciąże donosić. :wściekła/y: To jakoś w 10 tc było.
No to u mnie tak babcia m. Fajnie, że w ciąży tylko żebyś nie poroniła...

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry