reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny takie mam oto pytanie ;) do jakiego rozmiaru kupowaliście ubranka? Do 68 a później większe? Czy do 74? Czy w ogóle mniejsze? I czy bralyscie rozmiar 50 kilka sztuk tak na wszelki wypadek?
 
Dziewczyny takie mam oto pytanie ;) do jakiego rozmiaru kupowaliście ubranka? Do 68 a później większe? Czy do 74? Czy w ogóle mniejsze? I czy bralyscie rozmiar 50 kilka sztuk tak na wszelki wypadek?
Ja mam dosłownie 3szt na 56, potem kilka na 62 i 68 najwięcej, a jak cos mi się podobało to i 74 kupowałam. Nic mniejszego nie kupuje.
 
Dziewczyny takie mam oto pytanie ;) do jakiego rozmiaru kupowaliście ubranka? Do 68 a później większe? Czy do 74? Czy w ogóle mniejsze? I czy bralyscie rozmiar 50 kilka sztuk tak na wszelki wypadek?
Ja kupuje taki sam zestaw na 56 i 62. Gdzieś czytałam jakiś blog położnej i tak właśnie zalecala. Mniejszego rozmiaru niż 56 nie kupuję. Zawsze można dokupić, ale mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby, bo ten rozmiar 50 to raczej dla wcześniaków. Mam jeszcze kilka ciuszków na 68 i 74, ale to mama kupiła. Ja sama narazie tych większych rozmiarów nie kupuje, wg mnie bez sensu składowac na zapas, w sklepach wszystkiego pod dostatkiem i w każdej chwili można dokupić.
 
Ja u siebie mam inna rozmiarowke i kupuje na 0-3m duzo i na 3-6m tez duzo. Na rozmiar newborn mam tylko pluszowy kombinezonik na wyjscie ze szpitala i moze jakies body dokupie.
 
No mi położna powiedziała wczoraj, że za jakiś tydzień powinnam już coś poczuć. A z tego co pamiętam to Ty miałaś przodujące łożysko?
Tak ale czesciowo. Ja dosyc pozno poczulam ruchy ale moja kolezanka tez w tych okolicach tc poczula a problemow w lozyskiem nie miala.
Figura i waga tez ma znaczenie. Ja duzo przytylam, bo przez cala ciaze az 25kg. Przed pierwsza ciaza wazylam 47kg przy wzroscie 160 a teraz 54, bo nie udalo mi sie wrocic jeszcze do poprzedniej wagi. Pewnie teraz tez pozno poczuje ale mam nadzieje, ze chociaz przed 20tc, bo podobno w drugiej ciazy szybciej sie wyczuwa ruchy.
Masz juz brzuszek? Ja jak zaloze dopasowana bluzke to juz widac :)
 
A wiesz, że rozmiar 68 jest od 4 do 6 miesiąca, a 74 to 6-9 miesiąc? Przynajmniej tak podają tabele rozmiarów w większości sklepów :)
Moj synus w 4 miesiacu mial 72cm, wiec nie ma co sie tak trzymac tych tabel. Warto kupic tez kilka sztuk wiekszych ubranek ale nie ma co przesadzac, zawsze mozna dokupic. Najwazniejsze miec wyprawke na start.
 
reklama
Do góry