reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Lipcowe mamy 2018

Maleństwo wie, co dobre [emoji14]

A serio, to faktycznie dobrze zrobić badania, bo takie gwałtowne zmiany diety mogły się odbić..

0d1yrjjgtd95fou3.png

miałam zrobioną morfologie i tam miałam 3 wyniki poniżej normy ale lekarz powiedział, że zobaczymy za miesiąc bo póki co jest ok ale jak jeszcze spadną to on mi coś tam przepisze.
 
reklama
miałam zrobioną morfologie i tam miałam 3 wyniki poniżej normy ale lekarz powiedział, że zobaczymy za miesiąc bo póki co jest ok ale jak jeszcze spadną to on mi coś tam przepisze.
Wydaje mi się, że normy niektórych parametrów dla ciężarnych są inne, niż dla ogółu, tyko nie jest to uwzględnione na naszych wydrukach.
 
reklama
Do góry