reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik

Dołączył(a)
13 Marzec 2018
Postów
7
Obecnie posiadamy fotelik Coto Baby Bolero 0-25kg.
Chcieliśmy zmienić na coś innego, znaleźliśmy polecony na ośmiu gwiazdkach Recaro Young Sport Hero 9-36kg. Chciałabym się dowiedzieć jaka jest konkretna różnica między tym fotelikami,ze jeden uznawany jest za bezpieczny,a drugi nie.
 
reklama
Przecież coto baby to lipa...:/ Wejdź na 8 gwiazdek .
Wszystkie foteliki samochodowe dopuszczone bo to kasa
Nawet Fisher Price co jest dla mnie karygodne bo w testach się połamal masakra ..niektóre to tak jakby dziecko jechało bez.
Zobacz Axkid maxi cossi Romer cybex Chodzi o testy wypadkowe itp..Polecam 8 gwiazdek .
Z coto baby to można wózek kupić nie fotelik.
 
Więc jak nie testów to nie ! Nie wiem dlaczego go polecaja

Musi mieć testy koniecznie. Jedź do sklepu tam Ci Pani pokaże z testami :)
Bez testów to jest bo jest w razie w nie chroni nawet..a bezpieczeństwo dziecka najważniejsze
Jak masz Facebook jest grupa 8 gwiazdek tam doradza.A najlepiej jak pisalam do sklepu
 
Więc jednak wychodzi na to,ze osiem gwiazdek nie jest takie wiarygodne skoro polecają coś bez testów,bo właśnie taki został polecony
 
Panie w sklepie byłam tydzień temu z przyjaciółką kupiła fotelik i pytała się dlaczego tamten taki sam jest tańszy i właśnie powiedziała że jej ze jest bez testow i odradza.
Dlatego trzeba sprawdzaczac czasem droższy gorzej wypada w testach wypadkowych
Ostatnio widziałam za 2.5 tys z poduszkami powietrznymi maxi ale cena kosmos. dobre zaczynają się już od 600 zł..
I te firmy jak wyżej pisałam Axkid też bardzo polecają ..
Masz jak jechać do sklepu ? przymierzyć do auta itp ?
 
Nie mam i problem jest taki,że nie ma auta, do którego możemy coś dopasować,bo teraz przez pewien czas będziemy mieli inne i później znów inne dlatego polecieli ten,bo jest,ze tak powiem uniwersalny
 
reklama
Do góry