reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane mam jeszcze jeden problem...
Robilam wyniki...część mialam skierowanie od lek.rodz.a czesc robilam prywatnie. Noni same zobaczcie na moj kw.foliowy...
Screenshot_2018-03-21-15-57-26-1.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-03-21-15-57-26-1.png
    Screenshot_2018-03-21-15-57-26-1.png
    5,6 KB · Wyświetleń: 368
@Justin87 kobiet

@Jodzia - nie martw się za wczasu. Pare stron dalej @aga06 wypisała nam takie dopalacze naturalne na poprawe jajc - no to szukaj i kożystaj i to do dzieła - też sobie dziś dokupiłam czego nie miałam i będzie pedzenie jajek ihaihahihah

Jakie, ?? Napisz jak możesz bo nie wiem czy się doszukam a tez by mi się coś przydało [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Łojotokowej zapalnie skóry. Trzeba bardzo delikatnie ta skore traktować, nie dmuchać suszarą, nie dawać chemii, bardzo delikatne szampony i nie za duże stężenie... ale z drugiej strony nie umycie głowy na drugi dzieci powoduje ze moja „obronność nie toleruje naturalnej flory saprofitow. Tych bakterii i grzybów co każdy normalnie ma na głowie. Jak nie umyje głowy na drugi dzień to tych saprofitow jest juz za duzo żeby moje wojownikiem immunologiczne mogły to zcierpieć i wojują. I nadżerka. I trzeba steryd wetrzeć.Jak duzo stresu to efekt podobny. Na szczęście wiem jak dbać wiec nigdy nie doprowadziłam się do takiego stanu jak wygooglujesz pod ŁZS ale spirytus to ostatnie czego potrzebuje.
Jak nie urok to sraczka....
 
Do góry