reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zawsze sama idę. Bo teraz to dla mnie pikusie, jak były sprawy onkologiczne albo takie tam różne traumatyczne w ciazy zawsze ze mną był. Albo jakieś operacje. A taki tam drobny zabieg to dla mnie jak kolejna wizyta u gina
Mój to tylko na wizyty że mną do kliniki w większości , punkcja , szpital hiperka i odbiór z 2 razy odwiedził przez tydzień i transfery na monitoring nawet nie jeździ a krew oddawać żeby że mną jechać nie ma jak bo w pracy, nawet nie był że mną u lekarza na potwierdzenie że była cb a jak się dowiedziałam chwilę przed jego wyjściem na silke że na bank biochemiczna to i tak poszedł a Tato że mną jechał na potwierdzenie bety że spadła do szpitala także wiem że jak sama nie sobie i nie pozalatwiam to on tego nie zalatwi

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój to tylko na wizyty że mną do kliniki w większości , punkcja , szpital hiperka i odbiór z 2 razy odwiedził przez tydzień i transfery na monitoring nawet nie jeździ a krew oddawać żeby że mną jechać nie ma jak bo w pracy, nawet nie był że mną u lekarza na potwierdzenie że była cb a jak się dowiedziałam chwilę przed jego wyjściem na silke że na bank biochemiczna to i tak poszedł a Tato że mną jechał na potwierdzenie bety że spadła do szpitala także wiem że jak sama nie sobie i nie pozalatwiam to on tego nie zalatwi

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak ,ale mój zawsze myśli ,ze to jego wina i dlatego musi być ze mna:D w sumie to tak jak i ja teraz zwolnilam się z roboty bo chce jechac w jego sprawie do kliniki zaraz
 
Ostatnia edycja:
Zamówiłam profertil z polskiej apteki, czy to normalne że przyszedł bez opakowania? Tylko tabletki na listkach i ulotka...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Czasem tak jest bo oni maja duze opakowania. Ale zawsze w opisie aukcji mi pisalo w tedy ze lek sprzedawany bez opakowania

Nic nie było raczej napisane, ale fakt że zamawiałam w biegu i mogłam nie doczytać. I tez jedna z nielicznych aptek wysylajaca zagranice...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy wasi mężowie maja jakieś sposoby na chłodzenie jajek? [emoji6] czytałam o tych plastrach chłodzacych ale mój to by się chyba bardziej na to denerwował niż to warte, a po za tym czytałam że one daja uczucie chłodzenia a nie chłodza na prawdę. On cały czas mówi że mu "tam" goraco, a moim głównym celem do wakacji jest poprawa nasienia mojego męża [emoji23]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Sprawdz bo na pewno pisali:) ja kupowalam na allegro zawsze i tam wlasne duzo bylo ofert aptek ze bez pudelka wysylali

Nie spotkałam się z tym więc pierwsze co to pomyślałam że może to jakieś placebo przysłali [emoji23] ale jeśli to normalne to przestaje się tym przejmować


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry