reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Szczerze mowiac tu dr nic o tym nie mowil. Mam do niego umawiac sie w 1 dc to zapytam. Bo teraz to juz nie wiem co myslec

Napisane na LG-M700 w aplikacji Forum BabyBoom
Może coś źle zrozumiałaś bo takie działanie mija się z celem. Równie dobrze można próbować naturalnie. Rozumiem cykl naturalny przy criotransferze, ale przy punkcji to chyba nie przejdzie. Ja na Twoim miejscu dokładnie dopytałabym.
 
reklama
Na etapie oczekiwania do lipca :) pytam tak "na zapas"


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ja byłam przed punkcja na protokole długim antykoncepcja potem miesiączka i stymulacja monitoring wtedy zastrzyki na wieczor
Natomiast że względu na hiperstymulacji e transfer miała odroczony o 2 cykle na 24.12 ale przed transferem cykl sztuczny tj od 2 dc estrofem encorton acard,11,12, lub 13 dc monitoring i decyzja kiedy transfer 5 dniowej blastocysty i zastrzyki się bierze wcześniej tyle ile dni ma blastocysta, wtedy też lekarz wlancza Ci duphaston w tabl i luteina zaś zastrzyki niekoniecznie zależy od wysokości progesteronu i bierzesz to wszystko do czasu kiedy lekarz Ci powie czasami jest tak ze bierze się cała ciążę a czasami że krucej do 12-18 to wszystko zależy od sytuacji jaka jest z Tobą i z babelkiem
Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trochę to dziwne bo w naturalnym cyklu kobieta wyprodukuje góra 2-3 pęcherzyki i nie jest powiedziane, że będzie tam komórka jajowa. Czyli moim zdaniem szanse są bardzo znikome. Prawdę mówiąc pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Żadna z dziewczyn tutaj nie miała takiego przypadku. Zawsze jest stymulacja aby zwiększyć właśnie szanse.
Mozna tak robic ale jak kobieta ma regularne cykle. Dla mnie dziwne to jest bo @marzycielka81 pisze, ze prawie nie ma owulacji.
adansonia miala punkcje na naturalnych cyklach, stymulowala sie tylko lametta, bo na mega dawki gonalu i innych menopurow nie reagowala. Tylko, ze to trwalo u niej chyba z 10cykli, za kazdym razem placila za punkcję, a czasem sie zdarzylo, ze pecherzyk byl pusty i nie pobrali zadnej komorki. Jak uzbierali jajek to zapladniali.
 
Dziękuję bardzo za ciepłe słowa Kochane!! [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]Tak to jest niestety i tak dużo leveli zaliczyliśmy może następnym razem przejdziemy wszystkie. ;)))

Jest jeden plus - ja się piwka będę mogła w Słoiku napić a Wy nie! ;)))))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi bardzo. No ale masz racje, głowa do góry, trzeba wymyślić kolejny plan i się go trzymać. A piwka napije się z toba ja...albo winka. Byłam wczoraj u Paśnika, startuje w kolejnym cyklu (jestem w połowie cyklu wiec za miesiąc) wiec trzeba korzystać, potem poltora roku przerwy może być od takich przyjemności
 
Przykro mi bardzo. No ale masz racje, głowa do góry, trzeba wymyślić kolejny plan i się go trzymać. A piwka napije się z toba ja...albo winka. Byłam wczoraj u Paśnika, startuje w kolejnym cyklu (jestem w połowie cyklu wiec za miesiąc) wiec trzeba korzystać, potem poltora roku przerwy może być od takich przyjemności
Koniczynko i co zalecil nasz Pasikonik?:)
 
Wlasnie caly problem w tym, ze wg lekarza owu mialam, zero sluzu, temperatura wariuje, pecherzykow mialam swoich dosc duzo. Srednio mi sie usmiecha placic za punkcje miesiac w miesiac.

Napisane na LG-M700 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kochane...taknsie przejmowalam ze bede musiala badac progesteron w 2dc a to bedzie niedziela...ale ogarnelam temat...bylam przygotowana ze pojade 150km .:happy:
Dzis od rana brzuch troche pobolewa a okresu brak a nawet jak dostane popoludniu to pewnie bede musiala liczyc od jutra 1dc(tak gdzies Was czytalam) no i moje obawy sa stad bo wiem ze po paru dniach nalezy zrobic monitoring czy jajaca dobrze rosna...tak tez mi lekarza wspominal ale nie mowil dokladnie jak to będzie u mnie. Wiec stąd moje pytanie jak to wygladalo u Was? Wiecie swieta niedługo...:hmm: ja tam moge jechac w lany poniedzilek ale nie sadze ze profesor miałby na to ochote...
Ja juz tak pragnę zeby sie to wszystko zaczelo...dzis pol nocy nie spalam :hmm:
Kochana u mnie był pierwszy monitoring w 6 dc

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mozna tak robic ale jak kobieta ma regularne cykle. Dla mnie dziwne to jest bo @marzycielka81 pisze, ze prawie nie ma owulacji.
adansonia miala punkcje na naturalnych cyklach, stymulowala sie tylko lametta, bo na mega dawki gonalu i innych menopurow nie reagowala. Tylko, ze to trwalo u niej chyba z 10cykli, za kazdym razem placila za punkcję, a czasem sie zdarzylo, ze pecherzyk byl pusty i nie pobrali zadnej komorki. Jak uzbierali jajek to zapladniali.
Ok, tylko jednak nie był to cykl naturalny bo był stymulowany. Dla mnie tak czy inaczej takie postępowanie jest co najmniej dziwne.
 
Do góry