reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona [emoji173][emoji173]

sandralevv93

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Styczeń 2018
Postów
6 074
Dziewczyny juz powoli 2 trymestr wiec mozna zastanowić sie nad imieniem [emoji3]
Ja nie chce ciagle mowic do mojej dzidzi bezosobowo [emoji23]
Dla dziewczynki na pewno bedzie Laura ale czuje ze bedzie chlopiec i tu jest problem [emoji43]

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
 
reklama
Dla chlopca podoba mi sie Maksymilian ale mojemu sie nie podoba, kiedys chcialam Wiktora ale teraz już nie hehe [emoji23][emoji23]

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
 
Dla dziewczynki mamy Emma, Jagoda, Gabriela, Luiza albo Melania
Dla chłopca null. Zero pomysłu [emoji14]

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Moje typy:
Maciej
Szymon
Anna

Oczywiście mój mąż na żadne z tych podanych się nie godzi. Jemu podoba się Kasia (-mi NIE)

W domu mamy Michała :)


usg 5.04 :)
 
Dla dziewczynki pierwsze co wpadło mi do głowy to Malwinka dalej są Sara i Łucja.
Z chłopcem gorzej, Kostek/Kosma małż się sprzeciwia, ale alternatywy wciąż nie przedstawił :D
 
Moje typy:
Maciej
Szymon
Anna

Oczywiście mój mąż na żadne z tych podanych się nie godzi. Jemu podoba się Kasia (-mi NIE)

W domu mamy Michała :)


usg 5.04 :)
Hehe tez bym Kasi nie chciala [emoji3] takze rozumiem. Moj wymyslil Laure ale to akurat mi sie podoba

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
 
Dla dziewczynki pierwsze co wpadło mi do głowy to Malwinka dalej są Sara i Łucja.
Z chłopcem gorzej, Kostek/Kosma małż się sprzeciwia, ale alternatywy wciąż nie przedstawił :D
Hehe to moj tak samo. Maksymilian nie ale nic innego nie proponuje [emoji58][emoji3]

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
 
reklama
My od pierwszej ciąży mieliśmy dwa typy: Lena i Antek [emoji6]
W domu mamy Lenkę [emoji4] także jak będzie chłopiec to Antoś, a jak dziewczynka to.. Mnie się podoba Nina, ale mój mąż nie jest przekonany [emoji6] jemu podoba się Laura lub Amelia [emoji6] także u nas jednak łatwiej byłoby teraz z chłopcem [emoji16]

l22nvcqgtbqhny14.png


2nn33e3kj29kngoz.png
 
Do góry