reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy, sklepy internetowe, gdzie mozna kupic?/gdzie kupilyscie/ rzeczy dla dzidziusia

Moze komus sie przyda
Link do: jaki Materac dla niemowlaka, dziecka? Ranking 2018 i Opinie na sw-elzbieta.pl

0d1yskjotwwukvsu.png

mhsvvcqgf3fcp2hp.png

Aniołek[*] 8.08.2017
 
reklama
Przy pierwszym kolyska się nie sprawdzila, ale jak ją zobaczyłam to się zakochałam :) problem teraz by dobrać do niej posciel, tyle pieknych wzorów ze ciezko się zdecydować na coś.
Poza tym znalazlam fajną stronę z artykulami dla maluszka, cenowo też nienajgorzej...
www.bobaskowo.pl
e1dce743bc23f88d44c29ac3505621f7.jpg


Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak w ogóle zaopatrujecie sie w kokon niemowlęcy? Wydaje mi się bardzo wygodny i myslalam by kupić obustronnie bawelniany bo w końcu okres letni.
Dodatkowo wynalazlam coś takiego jak kocyk (bawelniany) "kokon" do nosidelka z otworami na pasy i kapturkiem jak w reczniku, myślę ze moglby się przydać i posłużyć nawet jako zwykle okrycie do wózka.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przy pierwszym kolyska się nie sprawdzila, ale jak ją zobaczyłam to się zakochałam :) problem teraz by dobrać do niej posciel, tyle pieknych wzorów ze ciezko się zdecydować na coś.
Poza tym znalazlam fajną stronę z artykulami dla maluszka, cenowo też nienajgorzej...
www.bobaskowo.pl
e1dce743bc23f88d44c29ac3505621f7.jpg


Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym sie bardziej skupila na doborze odpowiedniego materaca. Niektore firmy robia na wymiar.

0d1yskjotwwukvsu.png

mhsvvcqgf3fcp2hp.png

Aniołek[*] 8.08.2017
 
reklama
Tak w ogóle zaopatrujecie sie w kokon niemowlęcy? Wydaje mi się bardzo wygodny i myslalam by kupić obustronnie bawelniany bo w końcu okres letni.
Dodatkowo wynalazlam coś takiego jak kocyk (bawelniany) "kokon" do nosidelka z otworami na pasy i kapturkiem jak w reczniku, myślę ze moglby się przydać i posłużyć nawet jako zwykle okrycie do wózka.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Chodzi o taki otulaczek? To tak. Wiekszosc dzieci lubi byc ciasno owijana[emoji5]

0d1yskjotwwukvsu.png

mhsvvcqgf3fcp2hp.png

Aniołek[*] 8.08.2017
 
Do góry