reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Jedyny sklep, który stacjonarnie ma damskie rozmiary większe niż 41 to Deichmann, który w Polsce ma niestety bardzo ubogą ofertę dużych rozmiarów. Poza tym ja mam tak szeroką stopę, że i tak większość butów jest na mnie za wąska, takie stopy Froda :D Dlatego obuwie kupuję sobie w Niemczech, jak jestem u mamy.

A jeszcze teraz mam napuchnięte stópencje, że w ogóle kupno buta, to jakiś kosmos.

A tak poza tym, to po odpoczynku, moja dobra dusza, siostrzyczka wpadła na pomysł, że mi ciuszki dla dziewczynek przywiezie :)
Też Ci właśnie napisałam o tym sklepie i dopiero doczytałam , że wiesz. :)
Stopy Froda :laugh2::laugh2::laugh2: na moje mama mówi kajaki lub płetwy.ale stopy Froda brzmią dużo lepiej :D
 
I myślisz , że jak będą wizyty co tydzień to będą tańsze ? Czy tyle samo będziesz płacić ?

Już bliżej niż dalej :)

Gratuluję udanej wizyty :):)

Też zastanawiam się nad CC ale wszyscy mi odradzają.. a sn się boje :/ a to jest tak, że ja mogę poprosić o cesarkę i po prostu ją robią czy musza być jakies wskazania do niej ?

Photo scaler ja mam. Ale jak sobie wpiszesz w sklepie Play, zmniejszanie zdjęć to kilka powinno wyskoczyć

Tenisówki też by się dało zakładać bez wiązania :) chować sznurówki wystarczy. A z takich eleganckich bardziej to nie mam pomysłu. Pracowałam przed ciążą w obuwniczym i rzadko kiedy przychodziły buty rozm. 42.

A to w sumie dobry pomysł iść na NFZ tylko po skierowania :) i wszystkie badania za darmo. To super się trafiło, że córeczka :)
Już będziesz miała komplet :)
Ja mam na NFZ :D ale u goscia z prywatna klinika :D
 
I myślisz , że jak będą wizyty co tydzień to będą tańsze ? Czy tyle samo będziesz płacić ?

Już bliżej niż dalej :)

Gratuluję udanej wizyty :):)

Też zastanawiam się nad CC ale wszyscy mi odradzają.. a sn się boje :/ a to jest tak, że ja mogę poprosić o cesarkę i po prostu ją robią czy musza być jakies wskazania do niej ?

Photo scaler ja mam. Ale jak sobie wpiszesz w sklepie Play, zmniejszanie zdjęć to kilka powinno wyskoczyć

Tenisówki też by się dało zakładać bez wiązania :) chować sznurówki wystarczy. A z takich eleganckich bardziej to nie mam pomysłu. Pracowałam przed ciążą w obuwniczym i rzadko kiedy przychodziły buty rozm. 42.

A to w sumie dobry pomysł iść na NFZ tylko po skierowania :) i wszystkie badania za darmo. To super się trafiło, że córeczka :)
Już będziesz miała komplet :)
Pierwszy poród muszą być wskazania. U mnie przy pierwszym porodzie była próba sn a że brak postępów i mega bóle krzyżowe to zrobili CC. Teraz że jestem po cc mam możliwość wyboru jak chce rodzić. Czy znów CC czy próbować sn.
 
reklama
To bedzie mała królowa w rodzinie jak sami faceci :p
Bardziej wymarzona chyba męża jak moja, bo on bardzo chcę córkę bo boi sie jakby był kolejny chlopiec to też taki diabeł mały jak nasz Filip:D myśli że dziewczynki spokojniejsze są
Hahaha to go nie uswiadamiaj, że się myli :D dziewczyny są dużo gorsze z natury :D
To nasi faceci będą mieli swoje corunie :)
U Was fajnie, bo już macie parkę, mi też się mazy jeszcze synek , ale to za kilka lat bedziemy się starać :)
 
Do góry