reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny strasznie rozbolało mnie gardło. :( Masakra, nie pamietam kiedy mnie tak gardło bolało :(. Jakieś rady oprócz wody utlenionej i ze solą? Tamtum verde mogę? Gdzieś wyczytałam ze tak, a na ulotce zakaz.


Argentin-T jest dozwolony w ciazy nawet na ulotce pisze. A tak z domowych sposobow to siemie lniane z goracym mlekiem i miodem u mnie ulga natychmiastowa :)
 
Tandum verde zdaje się, że tylko w tabletkach, a nie w sprayu. Jednak skonsultowała bym to najpierw z lekarzem.
Płukanka z solą jest pomocna na pierwszy rzut, ale jak się ból gardła rozkręci i będzie gorzej to można nawet antybiotyk włączyć. Lekarz może też wydać receptę na specjalną mieszankę na gardło, bezpieczną dla kobiet w ciąży, którą zrobią farmaceuci w aptece.
Psikam trochę tamtum verde i zrobiłam sobie napar z rumianku i szałwii. Wody z solą albo wody utlenionej do ust nie wezmę bo zwymiotuje :p. Jutro lekarz to zapytam co mogę, myśle ze jak pare razy sikne tym tamtum to nie zaszkodzę. Dzięki za odpowiedź.
 
Psikam trochę tamtum verde i zrobiłam sobie napar z rumianku i szałwii. Wody z solą albo wody utlenionej do ust nie wezmę bo zwymiotuje :p. Jutro lekarz to zapytam co mogę, myśle ze jak pare razy sikne tym tamtum to nie zaszkodzę. Dzięki za odpowiedź.


Ja czytalam ze szalwii nie wolno pic w ciazy :)
 
reklama
Do góry